ZEISS büyüteç özellikli görme gereçleri.

Eskiden gizli kalan şeyleri görün.

Mümkün olan en iyi görmenin tadını çıkarmak istiyorsanız bazen tek bir gözlük yeterli olmayabilir. Büyüteç özellikli görme gereçleri ek destek sunar: gündelik yaşam için büyüteçlerden, sıklıkla kullanıldığı gibi az görme şeklinde şiddetli görme bozukluğu yaşayanlar ve mesleki uygulamalar için özel çözümleri de kapsar.

ZEISS büyüteç özellikli görme gereçleri.

Gündelik yaşam, hobiniz veya işiniz için özel yapılmış çözümlerle en iyi görmenin tadını çıkarın.

Mümkün olan en iyi görmeyi elde etmenize yardımcı olurlar. Bunlar gözlerinize tam olarak uyum sağlar, özel uygulamanız için uygundur ve kullanımı rahat ve kolaydır. Ayrıca en büyük görme alanını sunmaya devam ederken mükemmel görüntü kalitesi de sağlarlar. Gündelik uygulamalar için ürünlere ek olarak kapsamlı çeşitlerimize, az gören hastaların özel gerekliliklerini karşılayan büyüteç özellikli görme gereçleri ve ayrıca doktorlar ve teknisyenler gibi mesleki kullanıcılar için çözümler dahildir.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Gözlükçü Arama

Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun.

Büyüteçler: büyüteç özellikli görme gereçleri arasında klasik çözüm.

Büyüteçler: büyüteç özellikli görme gereçleri arasında klasik çözüm.

Her amaç için en iyi görme performansı.

ZEISS büyüteç özellikli görme gereçleri çeşitli versiyonlarda sağlanır: elde tutulan büyüteçler, kafaya takılan luplar, özel uygulamalar için veya hareket halindeyken rahat kullanım için cep büyüteçleri olarak. Gözlükler için olan kurallar büyüteçler için de geçerlidir: her kullanıcıya özel uyum sağlamalı ve en iyi olası performansı vermeleri için amaçlanan uygulamayla eşleştirilmelidirler. Göz uzmanınıza sorun.

Çok az gören kişiler için.

Daha yüksek esneklik ve yaşam kalitesi için kişiye göre optimum hale getirilmiş görme gereçleri.

Belirli durumlarda ve görme gereksinimleriniz için kusursuz bir şekilde uyum ve çok çeşitli durumlarda en iyi destek sağlar: Az gören hastalar için ZEISS büyüteç özellikli görme gereçleri. Kapsamlı serisi birçok farklı kişiye özel seçenek ve çözümler sunar; örneğin büyüteç özellikli bifokaller, teleskopik gözlükler, tek göz için elde tutulan dürbünler veya bir retina hastalığı nedeniyle saçılan ışık veya parlamaya özellikle duyarlı kişiler için filtreli gözlük camları. Göz uzmanınız farklı olasılıkları sizinle konuşmaktan mutlu olacaktır.

Çok az gören kişiler için.
En küçük ayrıntıların bile üstün görme netliğinin tadını çıkarın.

En küçük ayrıntıların bile üstün görme netliğinin tadını çıkarın.

Profesyonel kullanıcılar için büyüteç özellikli görme gereçleri.

Net görmenin çok önemli bir rol oynadığı faaliyetler için: büyük ZEISS telelup gözlükler ve başa takılan luplar serimiz hemen hemen her profesyonel uygulama alanı için uygun bir çözüm sunar. Aydınlatma ile veya olmadan sağlanan bu özel görme gereçleri kendinize özel görme profiliniz ve işyerinize göre belirlenir. Rahat ve büyük bir görme alanıyla birlikte kullanıcı en küçük ayrıntıları bile tanımlanabilir.

Çok az gören kişiler için büyüteç özellikli görme gereçleri ile ilgili 5 ipucu.


Görmenizle ilgili problem yaşamaya başladıysanız hemen gözlükçünüzle irtibat kurun.

1. Görmenizle ilgili problem yaşamaya başladıysanız hemen gözlükçünüzle irtibat kurun. Görme problemleri veya göz hastalıklarına ne kadar erken tanı konursa doktorunuz size o kadar fazla yardımcı olabilir. Tipik belirtiler arasında küçük yazıları okuyamama, görme azalması, renkli görmenin bozulması, parlaklığa karşı hassasiyet, bulanık görme veya daha genel olarak çok azalmış görme vardır.

Sizin için doğru görme gerecinin seçimi görme bozukluğunun ağırlığına bağlıdır.

2. Sizin için doğru görme gerecinin seçimi görme bozukluğunun ağırlığına bağlıdır. Bunlar göz doktorunuz tarafından yazılabilir veya gözlükçünüz tarafından gözlüğünüze konabilir. Gereksiniminiz ne olursa olsun önemli olan görme yardımcısının belirli kullanıcı için özel olarak üretilmesidir. En iyi görme performansını ve maksimum görme alanıyla en iyi görüntü kalitesini elde etmenin tek yolu budur.

Gözlerimiz tipik olarak daima uzakta aynı mesafeye odaklanmaya alışkındır.

3. Gözlerimiz tipik olarak daima uzakta aynı mesafeye odaklanmaya alışkındır. Sonuç: bu sanki uzun bir süre hep aynı kası çalıştırıyorsunuz gibidir. '20-20-20 kuralını' izlemek gözlerinizin dinlenmesine yardımcı olabilir: her 20 dakikada bir 20 metre uzaktaki bir nesneye 20 saniye boyunca bakarak gözlerinizi dinlendirin.

Unutmayın: az görmenin çok farklı belirtileri olabilir ve bunları hemen tanımak veya uygun şekilde değerlendirmek her zaman kolay değildir.

4. Unutmayın: az görmenin çok farklı belirtileri olabilir ve bunları hemen tanımak veya uygun şekilde değerlendirmek her zaman kolay değildir.

Büyüteç özellikli görme gereçlerinin bakımını yaptığınızdan emin olun.

5. Büyüteç özellikli görme gereçlerinin bakımını yaptığınızdan emin olun. Büyüteç özellikli görme gereçlerini temizlemek için sadece uygun temizlik maddeleri kullanın - kolunuzu veya bir mendili değil. Ve şunu unutmayın: uygun gözlük camı büyüteç özellikli görme gereçlerinin ömrünü ve performansını arttırarak daha iyi görmeyi sağlar.

İlgili Ürünler

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun