Dönüm noktalarını belirlediğiniz an.

İşte biz bu an için çalışıyoruz.

Endüstri standardının çok üzerinde – işte ZEISS seviyesi.

170 yılı aşkın süredir ZEISS büyük bir optik güç olmuştur. Dört bölümüyle ZEISS Group çeşitli optik alanlarında mükemmel bilgi anlamına gelir ve tüketici ve teknik öncülerin sadece en iyi ekipmanı kullanarak tarihi dönüm noktalarını belirlemesini mümkün kılar. Bu sürekli ilerleme şirketin birçok teknik başarı elde etmesini sağlamış ve daima tüm ZEISS Group'un arkasındaki itici güç olmuştur: optik endüstride tekrar tekrar çıtayı yükselten lider ve yenilikçi ürünleri durmaksızın sunmak.

ZEISS Vision Care her ürüne ZEISS Group ile elde edilen iş bilgilerini katar ve ödün vermeden ve gözlük camı endüstrisinde yeni standartlar oluşturarak dünyaya net görmeyi hediye eder.  

Optik ürünler ve hizmetlerle müşterilerimize yardımcı olduğumuz alanlar hakkında daha fazla bilgi istiyor musunuz?

Vision Care / Tüketici Ürünleri

Vision Care / Tüketici Ürünleri

ZEISS Tüketici Ürünleri bölümü, filmler ve fotoğraflar için sıradışı mercekler sunarken dürbünlerimiz uzaktaki nesneleri yaklaştırıp daha net hale getirir. ZEISS Vision Care yüksek kalitede gözlük camlarına odaklanır.

Araştırma ve Kalite Teknolojisi

Araştırma ve Kalite Teknolojisi

ZEISS Endüstriyel Metroloji bölümü güvenilir, çok kaliteli ölçüm teknolojisi üretir ve mükemmel teknolojik hizmetler sunar. Mikroskopi bölümü en küçük yapıların görünmez dünyalarına erişim sağlar.

Yarı İletken Üretim Teknolojisi

Yarı İletken Üretim Teknolojisi

ZEISS Yarı İletken Üretim Teknolojisi bölümü giderek daha küçük ve daha hızlı mikroçiplerle ultra ince devre yolu yapıları oluşturmak için gelişmiş litografi optik teknikleri sunar.

Medikal Teknoloji

Medikal Teknoloji

ZEISS Medikal Teknoloji bölümü dünya çapında doktorların hastalarının görmelerini geri kazanmasına ve dünyanın en önemli şeylerinin tadını çıkarmasına yardımcı olur.