Gözlük kullanıcıları için esprili hediyeler

Mükemmel kutulardan şık aksesuarlara: hediye tüyolarımız tüm gözlük kullanıcıları için uygun hediyeyi içermeyi garanti ediyor.

İster Noel, ister doğum günü, ister yıl dönümü, ister genç birine küçük bir ödül ya da özel bir olay için hediye olsun- gözlük kullanıcılarına hediye vermek için çok sayıda fırsat ve vesile var. Ancak hangi gözlük kılıfı en doğru seçimdir? Ve hangi ultrasonik temizleyiciyinin iyi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Ne kadar çok sayıda aksesuar seçeneği olduğunu gerçekten biliyor musunuz? DAHA İYİ GÖRME tüm gözlük kullanıcılarının yüzünde güzel bir tebessüm oluşturacak hediyelerle ilgili bir rapor sunuyor.

Iyi bir gözlük kılıfı gözlüğünüz için bir kasa gibidir sadece biraz daha ilgi çekicidir.

Iyi bir kılıf tüm gözlük kullanıcılarının ihtiyacı olan temel öğelerden biridir. Kendi kişisel zevkinize uyan sizin için hazırlanmış bir gözlük kılıfı istemez misiniz? Bir mühür ya da sevgi ile alıcıya ithaf edilmiş ya da alıcının isminin baş harfleri bulunan bir işleme gözlük kılıfını günlük bir eşyadan mükemmel kişisel bir hediyeye dönüştürebilir.

Ayrıca çok geniş bir renk, şekil ve malzeme seçeneği herkesin kolaylıkla kendi mükemmel kılıfını bulmasını sağlayabilir. Keçeden, deriden, pamuktan ya da ipekten yapılmış hafif bir kılıftan, ekstra güçlü kıymetli ahşap ya da metalden yapılmış kabuklarla süslenmiş kılıflara kadar çok sayıda seçenek vardır. Ayrıca giysilere takmak için özel tutma klipsi olan kılıflar ya da arabada muhafaza etmek için mükemmel olan kendinden yapışkanlı gözlük kılıfları da bulunur. Üzerinde her yere yapıştırılıp düğmeye basarak açılabilen yapışkan bir şerit bulunur. Bu, gözlükleri kolaylıkla alıp sonra yerine koymak için imkan sağlar.

Seçtiğiniz tarz ne olursa olsun, kılıfın iki taraftan da yeterli şekilde koruyucu malzeme ile desteklendiğine emin olun. Bu darbelerin etkisini azaltır ve gözlükler için ideal bir koruma sağlar. Ayrıca spor gözlükler için aksesuarlarını da koymak için ek bölüm içeren özel bir kutu almak isteyebilirsiniz, eğer ihtiyacınız varsa bu su geçirmeyen bir kılıf olabilir.

Doğru boyutta bir gözlük kılıfını seçmek için tüyo: tam ölçüleri almanızı tavsiye ediyoruz, özellikle de katlandığında biraz daha fazla yer kaplayan büyük gözlük çerçeveleri söz konusu olduğunda – kılıflarda çok küçük alan kritik sonuçlara neden olabilir.

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!

Gözlüklerin kirlenmesini önlemek için en gelişmiş teknoloji: bir ultrasonik banyo her zaman herkes için temiz bir görüntü sağlar, sadece gözlüklerini temizlemekten hoşlanmayanlar için değil.

Sadece gözlükleri banyoya yerleştirin, gözlük camları ile çerçeveleri mükemmel şekilde temizlenir ve üzerindeki izlerden de tamamen arınır. Banyonun içindeki ultrason dalgaları tüm kirleri lekeleri çözen yumuşak titreşimler yayar. Bunun yararı şudur:ultrason dalgaları bir bezle erişmenin imkansız olduğu noktalara ulaşıp lekeleri temizler. Ultrason banyoları kullanıma uygundur ve mükemmel sonuçlar sağlar, ayrıca araştırmalar göstermiştir ki lider imalatçılardan alınan kaliteli birimlerin yaklaşık 40 eurodan başlayan fiyatları uygundur. Tüyo: ultrasonik temizleyicisi olaraksatılan bazı ürünler sadece titreşim kullanır. Satın aldığınız zaman banyoda ultrason teknolojisi kullanıldığından emin olun (ambalajına başvurun)çünkü ancak bu yolla etkili sonuç elde edilebilir. Tüm gözlük kullanıcıları için özellikle de iyi bir yolculuk temizleme setiyle bir araya geldiğinde çok pratik bir hediyedir. Bu tarz ultrason banyolarının mücevherlere, saatlere,parlak ve yeni bir görünüm kazandırdığını biliyor musunuz?

Daha iyi görmek ve daha iyi görünmek- şık aksesuarlar gözlük kullanıcıları için hayatı çok daha kolay hale getirir.

Okuma büyüteçleri ve ışıkları, gözlüklere hızlıca takmak için kullanılan güneşten koruyucu klipsler ve her türlü ilgi çekici ek ürünler dahil tüm ilave görme aletleri daha iyi görme için uygundur. Değişik tasarımlar şeklinde yapılan mandal ve klipsler gözlüğünüzü güvenli şekilde ceketinize, kemerinize ya da bluzunuza takmanızı sağlayan pratik hergüne hitap eden bir yardımcı olmakla kalmıyor; ayrıca kıyafetinize bir broş ya da aksesuar gibi şık bir dokunuş katıyor. Geniş bir stil ve tasarım yelpazesinde özel gözlük zincirleri de bulunur. Bunların arkasındaki prensip basit ve pratiktir; her bir aksesuarın ucunda katlanmış gözlüğün sapına takabileceğiniz küçük bir halka vardır. Bu şu anlama gelir gözlükler kullanmadığınız zamanlarda vücudunuza güvenli bir şekilde takılabilir ve gerektiğinde yerine geri konabilir. Akşamları en son sürükleyici kitapları okurken ya da gözlüklerinizi sıklıkla çıkarmanız gereken işle ilgili durumlarda okuma gözlükleri için kullanışlıdır.

Tüyo: özel malzemelerden yapılan gözlük ipleri (örneğin sentetik kauçuk)spor yapan kişiler için ideal şeylerdir; çünkü her zaman güvenli bir uyum sağlar ve terleseniz bile kaymaz.

Yürümekten ya da seyahat etmekten zevk alan gözlük kullanıcıları için özel bir teleskop zevkli bir hediyedir; çünkü doğanın ve manzaranın tüm detaylarından keyif alma imkanı sağlar. Kullanımı kolaydır, gözlük kullanıcıları için teleskop gibi aletler kullanıcının görmesine göre tamamen ayarlanabilir ve gözlükle ya da gözlüksüz kullanılabilir.

Kış ya da yaz güneşinin parıltısından en üst düzeyde korunma. Kaliteli güneş gözlükleri, gözleri yılın her döneminde korur.

Konu güneşten korunmaya geldiğinde, gözlük kullanıcıları için çok sayıda hediye seçeneği bulunur – mevsim ne olursa olsun. Numaralı güneş gözlükleri rahat bir görme sağlar ve güvenliği de buna ekler, örneğin araba kullanırken ya da kayarken hafif renkli güneşten koruyan klipsler buna örnektir. Eğer kişi yanında yedek gözlük taşımak istemiyorsa bunlar uygun birer çözüm olabilir. Her zevke hitap eden çok geniş bir güneş gözlüğü model yelpazesi bulunmaktadır – klasik moda tasarımlardan sportif göze çarpan şık modellere kadar. Model ve seçenek çeşitliliği her türlü gereksinimi karşılar.  

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun

İlgili Bölümler

Güneş gözlükleri nasıl üretilir Güneş gözlüklerinin üretilmesinde hangi adımlar vardır? Güneş gözlüklerini üretmek için hangi malzemelerin kullanıldığını ve tasarımcıların fikirlerini nasıl hayata geçirdiğini öğrenin.
Modaya uygun güneş gözlüklerinin geçmişi Her on yılın kendine özel tarzı vardır. Güneş gözlükleri, moda ve ortak geçmişleri
Hızlı koyulaşır. Hızlı berraklaşır: modern, kendiliğinden renklenen camlar İster güneşte ister kapalı mekanlarda olun, ZEISS PhotoFusion fotokromik camlar ile 24 saat mükemmel görmenin keyfini çıkarabilirsiniz
Bombeli, ince veya renkli: İhtiyaca uygun bir ZEISS gözlük camı her zaman vardır! Moda çerçeveler & net gözlük camları? Optik bilgi birikiminden en fazlasını talep eden bir zorluk

Yaşam Tarzı + Moda 16.Eki.2017

Tags:

İlgili Ürünler