Bombeli, ince veya renkli: İhtiyaca uygun bir ZEISS gözlük camı her zaman vardır!

Moda çerçeveler & net gözlük camları? Optik bilgi birikiminden en fazlasını talep eden bir zorluk

Her sezon, dünyanın büyük moda cazibe merkezlerinde düzenlenen defileler bizlere gelecek sezondan büyüleyici ipuçları veriyor. Bu, ayrıca gözlükler için de geçerli. Yaratıcı kreasyonlarıyla tasarımcılar cam üreticilerini durmadan yeni zorluklarla karşılaştırıyorlar: En son çıkan stillerin abartılı halleri optimum optik kaliteyle nasıl birleştirilebilir? ZEISS marka bombeli SPOR gözlük camları, mükemmel şekilde optimize edilmiş çerçeve ve cam etkileşimine ideal bir örnektir.

Numaralı veya numarasız, renkli veya renksiz, standart veya bombeli, bugünlerde satın alabileceğimiz gözlük yelpazesi gittikçe büyüyor. Günlük kullanım, modaya uygun bir görünüm, tatillerimiz veya spor için gözlükler, farklı tasarımlar halinde bulunabiliyor. Bu, isteyen herkesin kendi görünüm ve kişisel stiline uygun bir modeli bulabileceği anlamına geliyor. Neredeyse her şey kabul görüyor. Peki, ya gözlük camları? Camlar bu kadar çok amaçlı mı? Dinamik görme çözümlerinde uzman olarak ZEISS, sıra dışı netlik ve yenilik özelliğinde gözlük camları sunar, elbette ki bunlara moda yönünü de eklemek gerekiyor.

Eğimli mükemmellik

Bombeli tasarımlar önceden sadece spor gözlükleri ve güneş gözlükleri ile eşleştirilirdi. Artık böyle değil! Moda hayranları, kulaklarınızı açın ve dikkatle dinleyin: Bombeli çerçeveler artık kesinlikle olmazsa olmazlar arasında. Dinamik şekilli çerçeveler, üst sınıf tasarımla sıra dışı işlevselliğin birleşimini isteyen kendine özgü stilleri olan kişilerce kullanılmaya başlandı.

Tasarım, modaya uygun veya spor çerçevelerde bombeli camlar optik optimizasyonda ve cam üretiminde özel taleplerde bulunuyor. Her bir kullanıcının kişisel göz derecesini mükemmelce dahil etmek amacıyla, fizik kanunları sonucu oluşan bozulmaların, özellikle de camların çevre alanlarındaki bozulmaların önüne geçmek için özel bir optik bilgi birikimi ve son teknoloji gereklidir. Bu duruma çare olmak için ZEISS, en yüksek netliği sağlayan yenilikçi bir optik tasarım kullanarak gözlük camları üretti: Bombeli çerçeveler için ZEISS SPORT. Progresif ve tek odaklı görme tasarımı seçeneklerinde mevcut olan bu camlar oldukça eğimli çerçeve şekilleriyle maksimum görme konforu sağlar. Konfor konusuna gelirsek: Çerçevenin oldukça eğimli tasarımı gözlüğün yüzünüze daha yakından oturmasını, spor faaliyetleri sırasında gözünüzün hava akımlarına karşı korunmasını sağlıyor. Yani, çıkıp bisiklete binebilirsiniz, rüzgarlı bir otobüs durağında sabırla bekleyebilirsiniz veya gözlerinizde her zaman olduğu gibi gözyaşları birikmeden dönme dolabın keyfine varabilirsiniz. Konforla tasarım başka nasıl daha iyi birleştirilebilir ki?

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!

Ne kadar hafif, o kadar iyi

Hafif alüminyum veya titanyum çerçeveler her zaman moda. Camlar gözlüğünüze gereksizce ağırlık bindiriyorsa hafif çerçeve ne işe yarar ki? ZEISS'ın buna bir cevabı var – taktığınızın neredeyse hiç farkında olmayacağınız ince gözlük camları. Gözlük camlarının günlük yaşamın zorluklarına uygun olmasından emin olmak için ileri ZEISS yenilikçiliği tavsiye edilir: DuraVision® Platinum teknolojisi sayesinde ZEISS gözlük camları özel yüzey kaplamasıyla tedarik edilebiliyor. Bu kaplama mükemmel çizik koruması sağlıyor ve olabilecek en uzun süre için net, mükemmel görmenin keyfine varmanızı sağlamak amacıyla cam yüzeyindeki rahatsız edici yansımaları en aza indiriyor!

Dijital uzmanlar

Dijital dünya gözlerimizi özel zorluklarla yüz yüze bırakıyor: Gözlerimiz dijital cihazları kullanmak ile uzağı görme arasında durmadan geçiş yapmak zorunda. Belli bir yaşa geldiğinizde, bu gözlerinizde stres oluşması anlamına geliyor – o ana kadar progresif camlara ihtiyacınız olmamış olsa bile. ZEISS, gözlerinizle ilgili artan talepler için başka bir akıllı çözümle ortaya çıktı: ZEISS Dijital Gözlük Camları yakın görmede (örneğin akıllı telefonunuzu kullanırken) gözlerinize destek olur ve tüm diğer görme aralıklarında aynı anda net, kısıtlamasız görme olanağı sağlar. Bu, göz yorgunluğunu ciddi anlamda azaltabilir ve gözlerinizin çalışırken daha sakin kalmasını sağlayabilir! Bu gözlük camları dijital çağ için mükemmel bir seçimdir.

Renk uzmanları

Retro çerçeveler bugünler çok revaçta. ZEISS'ın yeni renk seçeneklerinden renkli camlar yuvarlak, kedi gözü veya pilot çerçeveleri tamamen benzersiz hale getirir. Sunulan renkler, tamamen moda tasarımcıları tarafından yaratılan mevcut stillere ve trendlere odaklanır. Ve talep üzerine, şirket tarafından "karıştırılmış" kendinize ait özel renginizi seçebilirsiniz. Renkli gözlük camlarının birçok faydası vardır: Kontrastı arttırabilir, kamaşmayı azaltabilir, ele veren kırışıklıkların kapatılmasına yardımcı olur, görme konforunu yükseltir ve daha iyi hissetmenizi sağlar. Diğer bir deyişle, modaya uygun görünümünüze mükemmel bir son dokunuştur.

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun

İlgili Makaleler

Gözlük kullanıcılarının tatile çıkmadan önce bilmesi gerekenler İşte daha dinlendirici bir tatil için önerilerimiz

Yaşam Tarzı + Moda 16.Eki.2017

Tags:

Ultra ince, süper hafif gözlüklerle maksimum konfor Az ama öz! Bu ipuçları, ultra hafif gözlük camları ve çerçevelerine sahip olmanın anahtarıdır.
Geniş bakış açılı mini moda rehberi: gözlükler ve moda– yenilmez bir ekip Bu ipuçları her fırsatta size göz alıcı görünmeyi garanti edecektir
Süper ince, süper hafif, mükemmel görme Merkez kalınlık optimizasyonu gözlük camlarını çok daha iyi hale getirir: daha iyi görün ve daha iyi görünün

Yaşam Tarzı + Moda 16.Eki.2017

Tags:

İlgili Ürünler