Tüm kış sporları hayranları için mükemmel görme

Carl Zeiss kış sezonu için tam zamanında yeni moda kar gözlüğü koleksiyonunu sunmaktadır

ZEISS presents the new collection of ski and snowboard goggles

Tekrar zamanı geldi; kayak ve snowboard sezonu başladı. Herhangi bir kayakçı ya da snowboard sporcusu için, kar gözlüğü, hızlı olmak ve doğru kıyafeti giymek kadar önemlidir. Sezonun başlaması bakımından tam zamanında, ZEISS, markalı kayak gözlüklerinin yeni modaya uygun koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

Güneş parlıyor, kar kayaklarınız altında çıtırdıyor ve pist için can atıyorsunuz. Bunu düşünüyor olmak ilk pudralı eğimi fethetmek ve pistten veya kayak krosundan aşağı doğru inme isteğinizi uyandırıyor mu? O zaman, size önereceğimiz bir şey var; ZEISS markalı yeni kayak ve snowboard gözlükleri. Kayak ve snowboard gözlüklerinin sportif, güçlü olması ve gösterişli görünmesi gerekir. Fakat aynı zamanda parlak güneş ışığı, kamaşma veya hatta kapalı günlerde yağan kar altında bile – gözlük kullanan kış sporu düşkünleri için bile – aşırı koşullar altından mükemmel bir görme de sunmalıdır. ZEISS kayak ve snowboard gözlükleri tüm bu gereksinimleri karşılamaktadır.

UV Işınlarına karşı mükemmel koruma

Güneşten gelen radyasyon karda ve dağ irtifalarında daha güçlüdür ve kar tarafından üretilebilecek olan yansıma bu etkinin şiddetini önemli ölçüde güçlendirir. ZEISS kar gözlüğü dağ kayağı için özel olarak geliştirilmiştir ve gözlerinizi güneş, kar ve rüzgardan ve özellikle de yüksek dağlık bölgelerde bulunan bilhassa agresif ultraviyole ışınlarına karşı korur. Bu gözlükler güneş UVA ve UVB ışınlarına karşı 380 nanometreye kadar yüzde 100 koruma sağlamaktadır.

ZEISS koleksiyonu - fonksiyonel, sportif ve şık hepsi birarada

İster pistte ister açık arazide olun, ailenizle kayak yapan veya tutkulu snowboard girişiminde bulunan bir yarışçı veya serbest stilci olun; ZEISS kayak ve snowboard gözlükleri her kış sporu tutkununa uygundur. Her birisi iki tip ayna kaplamayla birlikte, bunlar üç farklı tasarımda bulunmaktadır. Hem erkek hem kadın modellerinde ve polarize camlı olarak bulunan “Racer” , farklı modellerde kadınlar için “Ice Queen” ve camların değiştirilebildiği “Bowie” arasında tercih yapabilirsiniz.

Ayna kaplama için, Flash Electric ile Multilayer (Çok Tabakalı) arasında tercih yapabilirsiniz. Flash Electric ayna kaplama kullanıcıların kötü görüş koşulları altında – örneğin, kar yağarken, sulu kar yağarken, bulutlu veya puslu zamanlarda – tümsekleri, buzlu yüzeyleri ve engelleri daha iyi görmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüksek kontrastlı görme için farklı renklerde mevcuttur. Diğer taraftan, Multilayer özellikle parlak koşullar için ideal olan çok tabakalı ayna kaplamayla birlikte sağlanmaktadır.

Kayak gözlüklerinin buğulanmasına son mu?

Kar gözlükleriniz devamlı buğulandığı zaman gözlerinizde aşırı zorlanma yaratır. Bu nedenle, tüm ZEISS kayak ve snowboard gözlük camlarının iç kısmı çoğu kullanım koşullarına dayanıklı olan anti-buğu kaplama ile üretilmektedir. Bununla birlikte, bunlar aşırı yüksek nem seviyesi bulunan koşullarda veya sıcaklıkların çok fazla değişkenlik gösterdiği yerlerde hala buğulanma.

Klip ekleme- tüm gözlük kullanıcıları için mükemmel görme

Gözlük kullanıcıları kayak gözlükleri ile daha rahat ve konforlu bir görmenin keyfini de çıkarabilir. Her gözlük kullanıcısı için mükemmel görme sağlayan, özelleştirilmiş gözlük camları için ZEISS kayak ve snowboard gözlüklerine bir klips eki çok çabuk şekilde takılabilir.

ZEISS kayak ve snowboard gözlük koleksiyonu uzman optisyenlerde mevcuttur.

ZEISS Online Görme Kontrolü Kontrast ve rengi ne kadar iyi görüyorsunuz? Görmenizi hızlı ve kolay bir şekilde buradan kontrol edin!

Bakım ve temizlik konusunda not:

ZEISS kayak veya snowboard gözlüğünüzü sadece ılık su kullanarak temizleyin; eğer gerçekten kirliyseler nötr bir temizleme maddesi kullanın. Sonra hızlı bir şekilde durulayın ve kurumaya bırakın. Gözlüğünüzü temizlemek için herhangi bir organik çözücü kullanmayın. DİKKAT EDİN: Gözlük camınızı içini kuru bir şekilde silmeyin veya aşırı ovmayın. Bu şekilde, anti-buğulanma kaplama hasar görmez ve yüzeyi çizilmez. Kayak ya da snowboard gözlüğünüzü ıslak temizleme mendili kullanarak temizlemeyin!

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun

İlgili Makaleler

Spor için en iyi güneş gözlükleri Atletler en sevdikleri sporu yaparken ne gibi zorluklarla karşılaşırlar?
Sporcular için daha iyi görme Bunlar kesinlikle yalnızca modaya uygun değildir: Profesyonel ve amatör sporcular özel spor gözlüklerinden yararlanabilir
Kış sporlarında daha iyi görme Bir çok kayak ve/veya snovbord hayranı, görme yeteneği düzeltilmiş ya da düzeltilmemiş olarak yokuş aşağı "kör uçuş" yapmaktadır.
Spor gözlükleri için en iyi 10 önerimiz Spor gözlükleri satın alırken neleri akılda tutmanız gerekir? Gözlerinizi korumaya devam ederken atletik performansınızı nasıl arttırabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi.

İlgili Ürünler