Gözlük kullanıcıları için kristal gibi camların sunduğu avantajlar

Numaralı gözlük camları ve diğer optik yüzeyler için ZEISS temizleme mendilleri

Gömlek kolları, kravatlar ya da mendiller hep yakınlardadır; ancak ne yazık ki numaralı modern gözlük camlarının temizliği için uygun değillerdir. Sert yüzeyli malzemelerle gözlük camlarını silmek küçük hasarlara neden olabilir, özellikle de kaplamalı organik gözlük camları için. Yanlış temizleme nedeniyle oluşan kir ve çizik izleri gözlük camlarının netliğini bozar. Bunlar görmeyi zorlaştırır ve gözlük kullanıcısının görmesini kısıtlar. ZEISS artık yüksek kaliteli numaralı gözlük camlarını kullananların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel temizlik çözümleri sunuyor.

Benzersiz aktif madde kombinasyonlarıyla hazırlanmış Zeiss’ in nemlendirilmiş temizleme mendilleri yumuşak ve esaslı bir temizlik sağlar. Bağımsız testler* bunu doğrulamaktadır: çok ince mendiller en etkili temizlik performansını sağlar – diğer on alternatif ürünle karşılaştırıldığında çiziklere neden olmadan yumuşak bir şekilde temizlemektedir. Bu mendiller özellikle numaralı modern gözlük camlarına ya da onların kaplamalarına zarar vermeyen ince bir yapıya sahiptir. Bu mendiller iki aktif maddenin kombinasyonuyla nemlendirilmiştir, sert temizleme maddelerinden ve suni kokulardan arındırılmıştır.. Ayrı ayrı paketlenmiş olan mendiller, her durumda hızlıca kullanılabilir ve kalıcı sonuçlar sağlarlar: daha iyi görme ve daha uzun ömürlü gözlük camlarını garanti ederler.

Her bir ZEISS gözlük camı mendil paketi numaralı gözlük camlarının bakımı için bir uygulama talimatı ve daha iyi görme ile ilgili ek bilgileriçerir. ZEISS’ in yeni temizleme mendilleri diğer optik yüzeyler, LCD ekranlar, dijital kamera, laptop, akıllı telefonlar ve cep telefonları için de uygundur.

Indir

Görme Profilim Kişisel görme alışkanlıklarınızı şimdi belirleyin ve kişiselleştirilmiş gözlük camı çözümünüzü bulun.
Yakınınızdaki ZEISS Gözlükçüsünü Bulun

İlgili Makaleler

Reçeteli gözlük camlarımın bakımını nasıl yapmalıyım? Eğer gözlüğünüze iyi bakarsanız, her şeyi daha kolay odakta tutabilirsiniz. İşte ipuçlarımız

Sağlık + Koruma 16.Eki.2017

Tags:

İlgili Ürünler