Yüksek performanslı arka plan programı

ZEISS PiWeb Module Server

Server, en iyi performans için geliştirilmiştir. Bütün ölçüm verileri, görüntüler ve değerlendirmeler istediğiniz zaman istediğiniz yerde mevcut. Dikkatli bir şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüzü, yeni Server'ı hızlı bir şekilde çalıştırmanızı daha da kolaylaştırıyor.

Belgeleri indirin veya sipariş edin

Bizimle iletişime geçin

Server

  • Kolay düzenleme - özel bir IT departmanına gerek yok
  • Şifreli veri gönderimi ile optimum veri güvenliği
  • Ölçüm verilerinin, form çizimlerinin, şekillerin, görüntülerin ve CAD verilerinin depolanması
  • E-posta uyarıları
  • Otomatikleştirilmiş veri toplama
  • Açık kaynaklı arayüz ile üçüncü taraf yazılımları için veri erişimi

Kolay düzenleme

Kılavuzlu düzenleme, Server'ı en iyi şekilde yapılandırmanızı sağlar. Yeni Server, sadece birkaç tıklama ile kullanıma hazır olacaktır ve müşteriler tarafından otomatik olarak keşfedilecektir.

E-posta bildirimleri

PiWeb, e-posta bildirimleri yoluyla denetim planı ve ölçüm değişiklikleri hakkında sürekli güncel kalmanızı sağlayabilir. Otomatik hata raporları ve durum uyarıları ile sunucu mevcudiyetini izlemek çok kolaydır.

Otomatikleştirilmiş veri toplama

Sunucu işleri, hat-üstü ölçüm veya aktarma organı çözümleri gibi büyük veri senaryolarında en iyi performans için istatistik değerleri önceden hesaplayabilir. Bu, geniş zaman aralıkları için değerlerin, cp ve cpk değerlerinin uzun hesaplamalar yapmadan anında hazır olduğu anlamına gelmektedir.

Ölçüm verilerinin, görüntülerin ve CAD verilerinin depolanması

PiWeb sunucusu, pahalı bir şekilde toplanan verilerden en iyi değeri elde edebilmek için çeşitli ölçüm veri tiplerini desteklemektedir.

İyi/kötü gibi değerlere sahip olan niteleyici özellikler. Optik ölçüm tekniklerinden ölçüm verileri olarak alınan görüntüler. Endüstriyel hesaplı tomografiden alınan 3 boyutlu nokta bulut verileri.