Kolay Raporlama

ZEISS PiWeb sbs

ZEISS PiWeb sbs, birden fazla sistemde bulunan kalite ve sürece ilişkin verileri özel parça grafikleri, SPC tabloları ve kaliteli dokümanlar haline getirir. Mühendislik, imalat ve kalite müdürlerinin istedikleri zaman istedikleri bir yerden bütün raporlara uzaktan erişim sağlamalarına yardımcı olur.

Belgeleri indirin veya sipariş edin

Bizimle iletişime geçin

ZEISS PiWeb sbs

Faydaları

ZEISS PiWeb sbs ayrıca, ölçülmüş verilerinizi sunma ve analiz etme yöntemlerinizi ciddi ölçüde basitleştirmek için geliştirilmiştir.  ZEISS PiWeb sbs'nin tasarımındaki öncelikler performans, esneklik ve kullanım kolaylığı olmuştur. Güçlü ifadelere sahip çizelgeler, istatistikler ve değerlendirmeler ölçülen verilerinizi görünür kılarak imalat sürecinizi daha kolay bir şekilde izlemenize fırsat verir.

PiWeb özellikleri

Ürününüz için özel parça yapıları oluşturabilirsiniz. ZEISS PiWeb ile farklı ölçüm sistemlerindeki birden fazla parçayı ve veriyi tek bir doküman içerisinde birleştiren ayrıntılı raporları kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

ZEISS PiWeb'in üçüncü taraf ölçüm sistemleri ve manüel ölçümlere verdiği desteği kullanarak yatırımlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Açık kaynaklı yazılım arayüzleri, ZEISS PiWeb'in özel uygulamalarınız ile uyumlu olmasını kolaylaştırmaktadır.

ZEISS PiWeb'in güçlü istemci/sunucu mimarisi ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde verilerinize erişim sağlayın. Kolay sunucu kurulum ve yapılandırması, IT maliyetlerini en düşük seviyede tutar ve imalat süreçlerinize odaklanmanızı sağlar.

Entegre edilmiş çeşitli çizelgeleri, çizimleri ve tabloları kullanarak verilerinizi görünür hale getirin.

Önceden tanımlanmış şablonlar ve örnekler başlamanız için size kolaylık sağlar ve her bir raporu, kendi özel gereksinimlerinize göre şekillendirmeniz için bir temel oluşturur.

ZEISS PiWeb'in dahili CAD özellikleri ile verilerinizle 3 boyutlu etkileşim kurun. En iyi performans, standart bir dizüstü bilgisayarda bile optik ölçüm sistemlerinden alınan nokta bulut verilerini görüntüleyip analiz etmenize fırsat verir.

10 GB'a kadar veri depolayın - bu yaklaşık 400 bin ölçüme, ölçülmüş 100 milyon değerden fazlasına sahip olan 2,5 milyon karakteristik özelliğe eştir.

ZEISS PiWeb'in entegre kullanıcı yönetimini ve şifrelenmiş bağlantılarını kullanarak verilerinizi emniyet altına alın.