Veri yönetimi denetimi

ZEISS PiWeb Module Planner

Planner, denetim planlarını, toleransları ve ölçülmüş verileri merkezi olarak yönetmenize fırsat verir. Farklı ölçüm sistemlerinden kolay ve hızlı bir şekilde veri alın ve en yeni ölçümleri bütün ZEISS PiWeb uygulamalarına sunun. Entegre CAD görünümü, ölçülmüş bütün noktaların ve özelliklerin genel görünümünü mükemmel bir şekilde size sunar.

Belgeleri indirin veya sipariş edin

Bizimle iletişime geçin

Planner

  • Özelliklere ilişkin değişiklikleri izleyin ve belgeleyin
  • Ölçüm onayı ve engelleme
  • Güvenlik araçları ve kullanıcı yönetimi
  • Birçok farklı sistemden gelen ölçüm verilerini manüel olarak alın

Özellikler ve ölçüm veri yönetimi

Planner ile ZEISS PiWeb Module Server'da depolanmış olan bütün parçaları, özellikleri ve ölçülmüş verileri istediğiniz anda istediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Gruplama, filtreleme ve arama gibi geniş kapsamlı olasılıklar ilgili girdileri hızlı bir şekilde bulmayı ve düzenlemeyi kolaylaştırır.

Entegre CAD görünümü, ilgili parça üzerindeki özellikleri doğrudan görüntüler.

Otomatikleştirilmiş görevler

Otomatikleştirilmiş e-postalar, denetim planı üzerindeki değişikliklerin genel görünümünü veya yeni ölçümlerin bir özetini size sunabilir.

Hat üstü ölçüm sistemlerinden alınan geniş hacimdeki veriler gibi güncelliğini yitirmiş ölçümler belirlenmiş aralıklarla otomatik olarak temizlenebilir.

Tekrarlanan ölçüm kümeleme görevleri, en iyi performansı korurken geniş zaman dilimlerindeki verileri değerlendirme fırsatı verir. Önceden hesaplanmış günlük, haftalık ve aylık değerler, kalite hakkındaki yorumları daha şeffaf hale getirir ve istenilen anda hazır eder.

Kullanıcı yönetimi

Planner ile veri erişimini belirli personel sorumluluklarına göre düzenleyebilirsiniz. ZEISS PiWEb ayrıca Windows Tek Seferlik Girişi desteklemektedir. Böylece ilave bir şifreye ihtiyaç duymadan ZEISS PiWeb uygulamaları otomatik olarak sizin Windows kullanıcı şifrenizi tanımlayabilir.