Kolay Raporlama

ZEISS PiWeb enterprise

Birden fazla fabrikada sınırsız sayıdaki sistemden alınan kalite ve süreç verilerini birleştirir. Mühendislik, imalat ve kalite müdürlerinin bağımsız şekilde, verilere uzaktan erişim sağlamalarına fırsat verir. ZEISS PiWeb enterprise'ın benzersiz görselleştirme özelliği doğru, veri bazlı kararlar vermenizi sağlar.

Belgeleri indirin veya sipariş edin

Bizimle iletişime geçin

ZEISS PiWeb enterprise

Faydaları

ZEISS PiWeb enterprise ayrıca, ölçülmüş verilerinizi sunma ve analiz etme yöntemlerinizi ciddi ölçüde basitleştirmek için geliştirilmiştir. ZEISS PiWeb enterprise'ın tasarımındaki öncelikler performans, esneklik ve kullanım kolaylığı olmuştur. Güçlü ifadelere sahip çizelgeler, istatistikler ve değerlendirmeler ölçülen verilerinizi görünür kılarak imalat sürecinizi daha kolay bir şekilde izlemenize fırsat verir.

Özellikler

Ürününüz için özel parça yapıları oluşturabilirsiniz. ZEISS PiWeb ile farklı ölçüm sistemlerindeki birden fazla parçayı ve veriyi tek bir doküman içerisinde birleştiren ayrıntılı raporları kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

ZEISS PiWeb'in üçüncü taraf ölçüm sistemleri ve manüel ölçümler için verdiği desteği kullanarak yatırımlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Açık kaynaklı yazılım arayüzleri, ZEISS PiWeb'in özel uygulamalarınız ile entegre olmasını kolaylaştırmaktadır.

ZEISS PiWeb'in güçlü istemci/sunucu mimarisi ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde verilerinize erişim sağlayın. Kolay sunucu kurulum ve konfigürasyonu, IT maliyetlerini en düşük seviyede tutar ve imalat süreçlerinize odaklanmanızı sağlar.

Entegre edilmiş çeşitli çizelgeleri, çizimleri ve tabloları kullanarak verilerinizi görünür hale getirin.

Önceden tanımlanmış şablonlar ve örnekler başlamanız için size kolaylık sağlar ve her bir raporu, kendi özel gereksinimlerinize göre şekillendirmeniz için bir temel oluşturur.

ZEISS PiWeb'in dahili CAD özellikleri ile verilerinizle 3 boyutlu etkileşim kurun. En iyi performans, standart bir dizüstü bilgisayarda bile optik ölçüm sistemlerinden alınan nokta bulut verilerini görüntüleyip analiz etmenize fırsat verir.

ZEISS PiWeb'in entegre kullanıcı yönetimini ve şifrelenmiş bağlantılarını kullanarak verilerinizi emniyet altına alın.

Enterprise özellikleri

E Kapsamlı istatistiksel değerlendirmeler.  ZEISS PiWeb enterprise, güçlü ve yüksek optimizasyona sahip istatistik motoru ile gelir ve ölçüm sonuçlarınızın her yönünü analiz etmenize fırsat verir.

Otomatikleştirilmiş veri toplama. ZEISS PiWeb enterprise, cp ve cpk gibi en yaygın istatistiksel parametreleri önceden hesaplayabilir. Sunucu tarafı

ön hesaplaması, daha önce hiç görülmemiş bir performans ile geniş zaman dilimlerinden alınan ölçümleri görüntülemenize fırsat verir.

Otomatikleştirilmiş veri temizleme. ZEISS PiWeb enterprise, güncel olmayan ölçümleri otomatik olarak silebilir (örnek olarak, hat üstü ölçüm sistemlerinden gelen ölçümler).

Kısa vadeli lisanslar. ZEISS PiWeb enterprise çok sayıda kullanıcı için uygun olan esnek bir kısa vadeli lisansı içermektedir.

Tek Seferlik Giriş. Yalnızca Windows giriş şifrenizi kullanarak güvenli bir şekilde bütün ölçümlerinize erişmek için ZEISS PiWeb enterprise aktif dizin senkronizasyonunu kullanın - ilave bir şifreye ihtiyaç duymayacaksınız.

E-posta bilgilendirmeleri ve durum raporları. Sunucu durumu, parça, özellik ve ölçüm değişikliklerinden haberdar olun. İşletme seviyesinde veri tabanı desteği. En iyi ölçeklenebilirlik için ZEISS PiWeb enterprise'ı Microsoft SQL Server veya Oracle veri tabanı ile çalıştırın.