Tüm önemli verilerin mükemmel bir şekilde kontrolü.

ZEISS PiWeb

ZEISS PiWeb, kalite veri yönetimi için ölçeklenebilir bir IT çözümüdür. Industry 4.0 ile elde edilen bilgi akışını organize edebilir ve böylece ürünlerinizin ve üretkenliğinizin kalitesini geliştirebilirsiniz.

İndirme veya sipariş bilgisi

Bizimle iletişime geçin

ZEISS PiWeb

Highlights

  • Ölçeklenebilir kalite veri yönetimi
  • İmalatçıdan bağımsız ve esnek: DMO, DFQ, CSV, TXT, PCN ve diğer pek çok veri türünü destekler
  • Çok karmaşık rapor şablonlarında bile kolay oluşturma
  • Gerçek zamanlı olarak sezgisel raporlama ile basit ve hızlı deneyim paylaşımı
  • Tek bir fare tıklamasıyla CAD ekranlarına etkileşimli erişim, ayrıntılı bilgiler ve ek veriler
  • Kapsamlı istatistiksel değerlendirmeler
  • https bağlantısı ile güvenli internet erişimi
  • Modern, yüksek performanslı veritabanı teknolojisi

Tek iş istasyonu çözümleri

ZEISS PiWeb dört farklı konfigürasyonda kullanılabilir. ZEISS PiWeb raporlama profesyonel raporlama seçenekleri sunar ve son on ölçümün değer ilerleyişini gösterir. ZEISS PiWeb raporlama bunun dışında 1.000 ölçüme kadar istatistiksel değerlendirmeye ve ölçüm sistemi analizlerine izin verir.

ZEISS PiWeb reporting

ZEISS PiWeb reporting plus

Ağ yapısı destekli çözümler

Çeşitli ölçüm makinelerinden ve diğer veri kaynaklarından veri toplamak için, ZEISS size ZEISS PiWeb sbs ve ZEISS PiWeb enterprise veritabanı çözümleri sunar. ZEISS PiWeb sbs, ölçüm odalarında ve küçük şirketlerde kalite veri yönetimi için tasarlanmıştır. ZEISS PiWeb enterprise büyük şirketlere odaklanmıştır ve çok sayıda tesis ve global veri toplama için de uygundur.

ZEISS PiWeb sbs

ZEISS PiWeb enterprise

Tek bir raporda tüm gerekli veriler. İstediğiniz herhangi bir yerden erişin.

ZEISS PiWeb ağ çözümleri kalite verilerini ve ürünle ilgili diğer verileri merkezi bir sunucuda saklar. Güvenli bir internet bağlantısı ile, bu verilere herhangi bir konumdan erişilebilir ve bunlar rapor şeklinde gösterilebilir. Bunun anlamı, farklı imalatçılara ait çok sayıda ölçüm makinesinden gelen kalite verilerinin global ölçekte ve gerçek zamanlı olarak erişilebilir olmasıdır.

Kalite faktörlerini algılayın

Üretimden gelen proses verileri ayrıca ZEISS PiWeb tarafından işlenebilir. Böylece proses parametreleri ve kalite özellikleri arasındaki nedensel ilişki analiz edilebilir. Bu deneyim ise, üretim hatalarını önlemenize ve araç kullanım ömrünü arttırmanıza yardımcı olur.