RST-P

Bütün prob yönlerinde hassasiyet

Teknik özelliklerinin benzersiz bir şekilde birleşmesi sayesinde RST-P dokunma tetikleyici sensör, her türlü prob yönünde çok çeşitli uygulamaların yapılmasına fırsat verir ve yüksek hassasiyet sunar.

Ürüne Genel Bakış

Bu sensör, noktasal ölçüm, serbest formlu prob bükülmesi ve mekanik gecikmeler sebebiyle ölçüm verilerinin hızlı ve dinamik yakalanması ile bilinmektedir.

 

RST-P, çift prensibine göre çalışmaktadır. Bunun anlamı, dönüş noktasının ucunda bulunan Piezo-elektrik unsurlarından gelen gerçek prob sinyallerini sunar. Üç noktalı rulman ayrıca, probu doğrulayan bir mekanik dönüş noktası olarak görev görür RST-P'yi iş parçası ile temastan ve çarpışmalardan dolayı oluşan hasardan korur.

 

Bunun yanı sıra, rulmanların ve yönün sebep olduğu dönme kuvvetleri ölçüm sonuçlarını etkilemez: RST-P, bütün prob yönlerinde aynı doğruluğu sunar. Eğimli ölçüm veya prob işleri için özel kalibrasyona gerek duyulmaz.

 

Otomotiv, mühendislik, alet yapımı ve kalıp yapımı endüstrilerinde bu sensör, prizmatik parçalar üzerindeki doğrusal ölçümler veya herhangi bir yüzey üzerindeki hızlı nokta sıraları için en iyi çözümdür.