Servis Paketleri

Uzun Vadeli Güvenlik için Hizmet Paketleri

Koordinat ölçüm makinenizin hizmet ömrü boyunca maksimum dayanıklılığı ve en iyi performansı sağlamak adına ihtiyacınıza göre hizmet paketleri sunuyoruz.

Yazılım Hizmetleri
Uzun vadede, kaliteyi garanti etmek için koordinat ölçüm teknolojisi için bir yazılım bakım anlaşması yapmak, güvenilir bir yöntem olacaktır.


Bu hizmet, uygulama teknik bilgisine, yazılım desteğine ve en son yazılım sürümlerine doğrudan erişimi sağlayacaktır. Her bir yazılım bakım anlaşması aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Yazılım sorularınız için özel destek seviyesi
  • Uygulama uzmanlarımızdan danışma hizmeti
  • Süregelen yazılım güncellemeleri
  • Metroloji Portalı ve ZEISS Topluluğumuza ücretsiz erişim
  • Mevcut oldukları anda, Metroloji Portalımızdaki yazılım hizmet paketlerini indirme fırsatı
  • Yazılım sürümlerinin, seçeneklerin ve hizmet paketlerinin kurulumu için yardım
  • Teleservice yazılımı, hızlı bir şekilde sorununuzu çözmeye ve bunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Donanım Hizmetleri
Koordinat ölçüm makinenizin daima çalışacağınız garanti ediyoruz. Düzenli ve bakım ve kalibrasyon, hizmet ömrünü arttırır, mülkiyet maliyetlerini azaltır ve dayanıklılığı arttır - donanım hizmetimiz çeşitli faydalara sahiptir.

 

Temel Kalibrasyon Hizmeti
Kalibrasyon işlemi, ölçüm makinesinin doğruluğunu belirlemektedir. Küçük hatalar, matematiksel telafiler ile düzeltilebilir.

 

Bu ayrıntılı hizmet paketi, ekipmanlarınızı endişe duymadan kullanmanızı sağlar ve en iyi denetim sonuçlarını sunar. Daha uzun bir servis ömrünün, planlanmamış tamirlerin azalmasının ve daha düşük bakım maliyetlerinin faydasından yararlanabilirsiniz.

 

Hizmetlerden bir tanesini seçin ve bunu, bir yazılım veya donanım bakım anlaşması ile birleştirin. Bu, uzun vadeli emniyete yatırım yapmanın en iyi yoludur. Daha fazla bilgi almak için bölgesel ortağınızla iletişime geçin.