Güncellemeler ve Donanım İyileştirmeleri

Teknoloji daima değişiyor. Yeni donanım bileşenleri, ilave seçenekler ve en yeni yazılım ile sisteminizin en son teknolojilere sahip olmasını sağlıyoruz.

 

Donanım ve yazılım iyileştirmeleri
Yeni donanım bileşenleri, ölçüm makinenizin fonksiyonunu ve performansını genişletmektedir. Modele göre bunlar, prob magazininden yeni bir sensöre, kontrol ünitesinden döner tablaya kadar herhangi bir öğe olabilir.
ZEISS ve ZEISS olmayan makineleriniz için yazılım güncellemeleri, ZEISS Calypso eğri ve PCM gibi yazılım seçenekleri,ölçüm makinanıza yeni fonksiyonlar katar.

 

Donanım ve yazılım iyileştirmeleri
Donanım ve yazılım iyileştirmeleri, en yeni donanım ve yazılım teknolojilerine sahip bir koordinat ölçüm makinesini çalıştırmanıza fırsat vermektedir. Yeni kumanda teknolojisine, sensörlere ve yazılımına sahip olacak şekilde, eski sistemlerinizi yenileme fırsatı veriyoruz veya eski yazılımınızı ZEISS CALYPSO ile değiştiriyoruz.
Bir yazılım bakım anlaşması ayrıca, yazılımınızın daima güncel olmasını garanti eder.

 

Sözleşmeli programlama hizmetlerimiz ile, daha eski yazılımlarınızı ZEISS CALYPSO veya ZEISS CALIGO gibi mevcut yazılımlara yükseltme fırsatını veriyoruz.