Projeleriniz için Toplam Çözümler

Her türlü unsuru sunan bir çözüm sağlayıcı olarak, ölçüm laboratuvarlarının, ölçüm sistemlerinin ve imalata dahil edilmiş olan ekipmanların planlanması ve ekipmanların sağlanması konusundaki sorumluluğu üstleniyoruz.

 

Proje desteği
İlk sorgudan teslimata kadar - Tam bir proje desteği ile beraber anahtar teslim toplam çözümler sunuyoruz. Bir proje müdürü, proje süreci boyunca size eşlik eder. Projenin gerçekleşmesi için gerekli olan her unsuru koordine ediyoruz, ilgili bütün alanların takvimlerini kontrol ediyoruz ve inşaat sahasının yönetimi için sorumluluğu üstleniyoruz. Müşteri gereksinimleri uyarınca, programlama parçalarına sahip, iş parçalarına özel ürünler, otomatikleştirilmiş prob setleri değişiklik sistemleri, iklim kontrollü ölçüm muhafazalarını veya manüel ve otomatik yükleme sistemleri gibi unsurları kapsam içerisine dahil ediyoruz.

Yalnızca makineleri ve yazılımı imal etmiyor, ayrıca ölçüm sistemlerine sahip hacimli imalat, teknik bilgi ve ürünlere kadar her türlü ürün imalatı adımında müşterilerimize eşlik ediyoruz. Güvenilir ve başarılı bir proje planlaması için iyi düşünülmüş bir yaklaşım en önemli unsurdur. Farklı endüstrilerde yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübe, size sürdürülebilir bir desteği sunmamıza fırsat veriyor.