Kalite Yönetimi

Entegre edilmiş yönetim sistemimiz

Şirketin en değerli varlığı, işlerinde kalite, çevresel sorumluluk ve sağlık ve emniyet için sorumluluk üstlenen bağlı bir çalışan ekibidir.

Bölüm içi ve bölümler arası kalite ve çevresel yönetim, bütün faaliyetlerin ayrıntılı bir şekilde planlandığını, yönetildiğini ve gözlemlendiğini garanti etmektedir. Bütün ürünlerin ve hizmetlerin, müşterilerimizin beklentilerini karşılaması çok önemlidir. Etki ve dayanıklı bir IMS, süreçleri en iyi seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Yetersizliklerin erken bir şekilde algılanması ve derhal ortadan kaldırılması, gerekli düzeltici eylemler üzerindeki harcamaları azaltır ve ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini, devam ettirilmesini ve dayanıklığını garanti eder.

Bu rehber, işletme grubumuzdaki bütün üst düzey yöneticiler ve çalışanlar için bağlayıcıdır. Bu beyan ile Carl Zeiss IMT GmbH yönetimi, tanımlanmış olan somut koşullara uygun olarak faaliyetlerini devam ettirmeyi taahhüt eder.

Sertifikalarımız

Dünya çapındaki yerel şartların yanı sıra uluslararası kalite standartları gereksinimlerini karşılayan bir kalite yönetimi sistemi oluşturduk. İlgili sertifikaları ve sertifika veren kurumlardan alınan onayları buradan indirebilirsiniz.

Yazılım sertifikalarımız

Carl Zeiss'de biz yazılımlarımızdaki temel revizyonlarımızı düzenli olarak onaylamaktayız. Bu da, geometrik unsurlar için sertifikalı hesaplama kalitesine sahip olmamıza olanak sağlamaktadır.

PTB yıllardır doğal bir sertifikasyon paketi sunmaktadır. Dengeleme unsurlarındaki 3 boyutlu yazılımdaki noktalar hesaplanmaktadır. Bu gauss dağılım işlevi dengeleyici unsurların kalitesi PTB ve to "doğruluk sınıfları." içerisine yerleştirilen yazılım tarafından belirlenmektedir. Test edilen yazılımımız için butün sonuçlar en düşü hatalarla sunulmaktadır.

Yazılım sertifikaları düzenli olarak güncellenmekte ve Metroloji Portalıadresinde bulunmaktadır.