Kalite kontrolü için optik ölçüm teknolojisi ve çoklu sensörlü çözümler

Carl Zeiss Optical Components GmbH, Wangen

Carl Zeiss Optical Components GmbH endüstriyel uygulamalarda proses ve kalite denetimi için optik kontak ölçüm makineleri ve optik lazer tarayıcı çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir.
Optimum sonuçlara ulaşmak için verimli bir sistem entegrasyonuna odaklanmakta ve uluslararası standartlara bağlı kalmaktayız.
2012 yılından beri Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH'nın kardeş şirketiyiz. Bu, her iki şirketin de şimdi ortak büyüme stratejilerini sürekli olarak uyguladığı anlamına gelmektedir. Bu durum, öncelikli olarak optik ölçüm teknolojisi ve çoklu sensörlü uygulamalara olan bağlılığın artmasını kapsamaktadır. Carl Zeiss Optical Components GmbH'nın üretim, entegrasyon ve optik ölçüm teknolojilerinin uygulanması alanındaki bilgi birikimi Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH'nın ürün portföyünü ideal biçimde tamamlamaktadır.
Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH'nın global satış ve servis ağlarının kullanımı ürünlerimiz için dünyanın her yerinde uzmanların tavsiyede bulunması ve servis vermesini garanti etmektedir.

Adres:
Carl Zeiss Optical Components GmbH
Daimlerstrasse 19
73117 Wangen
Almanya