Hat Üstü Ölçüm Teknolojisi için Çözüm Sağlayıcı

Carl Zeiss Automated Inspection GmbH, Öhringen

İmalat işlemindeki bütün parçaların işlemle ilgili geometrik özelliklerinin %100 seviyesinde denetlenmesi, çalışanların işleme derhal müdahale edebilmelerini ve böylece etkin bir işlem yönetimini gerçekleştirmelerini sağlar. Bu da, imalat sürecini kesintiye uğratmadan müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmamızı sağlar.

Aralık 2012'den beri Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH'nin bağlı şirketiyiz.
Ürün portföyümüz vasıtasıyla, ihtiyaç bazlı fikstür sistemlerinden PiWeb gibi veri yazılımı platformlarına ve imalatta işlemi en iyi seviyeye çıkartan ilk önlemli ölçüm teknolojisine kadar ZEISS artık çok çeştli çözümler ile ölçüm laboratuvarı için her türlü ürünü görücüye çıkartmaktadır. Bu, bir çözüm sağlayıcı olarak ZEISS'in, otomotiv ve tedarikçi endüstrilerinin taşıt gövdesi süreç zincirleri için özellikle tasarlanan kapsamlı ve kişiye özel çözümleri sunmasına olanak sağlıyor.

Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen modüler denetim sistemi sunmaktayız. Bütün anahtar teknolojiler ZEISS tarafından geliştirilmiştir. Optik denetim sisteminden, görüntü düzenleme yazılımına, özel kalibrasyon yöntemlerinden robotik sistemlerin sıcaklık dengelemelerine ve ölçülen değerlerin görselleştirilmesine kadar her türlü unsur şirketin kendi geliştirme laboratuvarında yaratılmıştır. Bu, esnek, bireysel ve hızlı bir şekilde ZEISS'in müşteri gereksinimlerine yanıt verebilmesini sağlamaktadır.

3 boyutlu hat üstü ölçüm teknolojisine ek olarak ayrıca imalat süreçlerinin kalitesini garantiye almak için yenilikçi optik görüntü işleme sistemlerini de sunmaktayız. Otomotiv endüstrisinin aktarma organı segmentinin karşılaştığı zorluklara odaklanmaktayız.

İşlem kontrolü ve kalite teminatı için sunduğumuz çözümler, müşteri gereksinimlerine ve imalat ortamına göre şekillenmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve performans uyumlu donanım, en iyi çözümü bulmamıza yardımcı olmaktadır.

n Öhringen, Almanya'daki merkezde bulunan çalışanlar ve 1.200 hizmet uygulama teknisyenine sahip Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH küresel satış ve hizmet yapısı, dünya çapında uzman danışma ve hizmetleri garanti etmektedir

Adres:
Carl Zeiss Automated Inspection GmbH
An der Lehmgrube 9
74613 Öhringen
Almanya