Optik Ölçüm ve Test Teknolojisi

Carl Zeiss Optotechnik GmbH

Şirketimiz 1987 yılında kurulduğundan beri, yazılımla birlikte yüksek hassasiyete sahip optik ölçüm sistemlerini geliştirmiş ve dağıtmıştır. Sistemlerimiz, tanınmış çok sayıda endüstriyel şirket ve araştırma kurumunda kullanılmaktadır. Böylece, farklı uygulamalar için yenilikçi ve etkin çözümler sunmaktayız.

Ekim 2015'te ZEISS ve Steinbichler Optotechnik GmbH şirketlerinin birleşmesinden sonra, şu anda Carl Zeiss Optotechnik GmbH olarak faaliyet göstermekteyiz.

Başlangıçtan beri Steinbichler Optotechnik GmbH tüm ürün gruplarını Neubeuern'de yer alan genel merkezinde geliştirip imal etmektedir. Bu sayede, uzun yıllar boyunca müşterilerimiz Alman kalitesinden faydalanmaktadır.

Bilim ve sanayi sektörlerindeki tanınmış ortaklarımızla işbirliği halinde, çeşitli uygulamalar ve sektörler için pratik ve kullanıcı odaklı çözümler geliştiriyoruz. Optik 3D ölçüm teknolojisinde standartları belirliyoruz, inovasyon ve hassasiyete odaklanıyor, bunun yanında esneklik ve yeni yaklaşımlara açık olmaya çalışıyoruz.

Pazarı sürekli olarak ve aktif bir şekilde biçimlendirmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle sahip olduğumuz deneyimi kullanıyoruz. Burada, çok sayıda üstün kaliteli teknik deneyim uzun vadeli ve sürdürülebilir büyümeyi garanti ediyor.

170'den fazla patentimiz şirketimizin inovasyondaki gücünü ortaya koyuyor. En başından beri, şirket kurucumuz Dr. Hans Steinbichler'in vizyonuna göre hareket ediyoruz: Teoriden hareketle elde edilen yeni teknolojilerin müşterilerin pratik kullanımına uygulanması.

Ürünlerimiz, özellikle otomotiv, lastik ve havacılık sektörü gibi emniyet açısından kritik sektörlerde farklı uygulama alanlarında ürün kalitesinin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Adres:

Carl Zeiss Optotechnik GmbH
Georg-Wiesböck-Ring 12-14
83115 Neubeuern
Almanya