Holometrik Teknolojiler

holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH

Essingen, Almanya'daki holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH 2008'in sonundan itibaren, Carl Zeiss Industriellen Messtechnik GmbH'nin tek mülkiyetli bağlı şirketi olmuştur. ZEISS Endüstriyel Metroloji işletme grubunda taşıt gövdesi ölçüm yazılımı için yazılım geliştiren uzmanlarız. Uzun vadeli ve başarılı bir ortaklık içerisindeyiz.

Müşteriler ve uygulama mühendisleri ile doğrudan iletişim içerisinde, müşteri gereksinimlerini yazılımdaki yenilikçi çözümlere dönüştürüyoruz.

ZEISS tarafından özel olarak dağıtılan HOLOS yazıımı, serbest formlu yüzeylerin ölçümü için küresel anlamda öncü olan yazılım paketlerinden bir tanesidir. Hepsinden öte, müşterilerimiz yazılımın istikrarına, işletim konseptine, esnekliğine, fonksiyon aralığına ve desteğine önem vermektedirler.

25 kişilik ekibimiz müşteri gereksinimlerini hızlı bir şekilde uygulamakta ve mevcut ölçüm yazılım ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Modern ofislerimize ek olarak, Essingen'deki taşıt gövdesi ölçüm teknoloji merkezi, ZEISS kollu ölçüm makinelerini sergilemek için bir ölçüm laboratuvarını içermektedir. Geliştiriciler, uygulama mühendisleri ve yazılımı test edenler tarafından eşit ölçülerde kullanılmaktadır. Müşterilerimizin ayrıca en son ZEISS ölçme makineleri ve ilgili yazılımı daha iyi tanıma fırsatları bulunmaktadır.

Adres:
holometric technologies GmbH
Willy-Messerschmitt-Str 1
73457 Essingen
Almanya