Kontak lenslerMADE BY ZEISS

Kontak lensler

Gözlüğün alternatifi

Gözlüğün alternatifi olarak kullanılabilecek kontak lensler istediğiniz zaman ZEISS'ten temin edebilirsiniz. Pek çok kullanım amacı ve kozmetik gereksinimler için geniş bir yelpazede kontak lens ürünleri mevcuttur. Tatilde iken, serbestçe hareket etmek istediğinizde ve kolaylık olması için günlük lensler idealdir, böylece gözlüklerinize bir ara vermiş olursunuz! Kolay takıp çıkartma ve mükemmel kullanım konforu, aylık lensleri takarken karar vermenize yardımcı olacak faktörlerdir. Göz renginizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Renkli ZEISS aylık lensler, sekiz farklı renkte mevcuttur ve üç renkli iris yapısına sahiptir. Renkli pigmentler polimer malzeme ile bütünleşiktir.

 • Sizin için nasıl faydalı olabilir

  Sizin için nasıl faydalı olabilir

  Gözlük kullananlar için faydaları

  Birini seçin!

  • Gözlüklerinizin size engel olduğu durumlarda, ihtiyaçlarınıza göre günlük veya aylık kontak lensler ilk akla gelen çözümlerdir.
  • Kontak lenslerde çok küçük oranda görüntü boyutunun büyümesi veya küçülmesi görülebilir.
  • Gözlük takan kişi, gözlüklerin kenarlarından etkilenmeksizin etrafı net bir şekilde görür.
  • Kontak lensler buğulanmaz.
  • Pek çok kullanım amacı ve kozmeti gereksinimler için geniş bir yelpazede kontak lens ürünleri mevcuttur.

  ZEISS kontak lensleri Wöhlk şirketi tarafından üretilip dağıtılır.

 • Kontak lensleri kimler kullanabilir?

  Günlük lensler - lensleri her gün yenileyin

  ZEISS Contact Day 1 Easy Wear

  ZEISS Contact Day 1 Easy Wear

  Kontak lensler kullanmak istiyorsanız günlük lensler esnek bir çözümdür. ZEISS Contact Day 1 ile, her gün sferik düzeltme için yeni ve temiz kontak lensleriniz olur. Bunlar uzun vadeli çözümler değildir, fakat siz tatilde iken veya çalışırken cam buğulanmasının sorunlara sebep olabildiği özel işler için, kısa kullanım sürelerinde üstün konfor ve mükemmel bir görme sağlar. Ve bunların hepsi lens bakımı gerekmeksizin yapılır.

  ZEISS Contact Day 1 asferik ön ve arka yüzeylerle ve çok iyi merkezleme sağlayan ekstra ince kenar tasarımı özelliğine sahiptir. Tasarımı ve malzeme özellikleri kolay kullanımı garanti eder, kısa bir pratikten sonra seyrek kullanımlarda veya ilk takıldığında ideal bir kontak lens tercihi haline gelir.

   

  Aylık kullanım - 30 günlük kullanım konforu ve mükemmel görme kalitesi

  ZEISS Contact Day 30 Air, kompatik, sferik veya torik

  ZEISS Contact Day 30 Air, kompatik, sferik veya torik

  Günün erken saatlerinden gece geç vakitlere kadar, Day 30 kontak lensleri üstün kullanım konforu ve kaliteli bir görme sağlar. Çeşitli ürünler kullanılabilir:

  1. günlük kullanım için geniş parametre seçimine sahip standart lens olarak "sferik".
  2. özel olarak biyo-uyumlu, yüksek su bağlayıcı malzeme özellikleri, uzun vadeli tolerans için kalıntı direnci ve klimalı odalarda bile üstün kullanım konforuna sahip "kompatik" ürün.
  3. "air" burada dengeli malzeme özellikleri sayesinde kullanım konforunda gelinen son noktayı temsil eder (katsayı 0,42'dir ve Dk/t 76). Yüksek su içeriği düşük katsayı ve iyi nemlenme özellikleri anlamına gelir. "Air" ürününün silikon hidrojel malzemesi göze yeterli miktarda oksijen gitmesini sağlar ve bu nedenle yüksek oksijen seviyesinin gerektiği durumlar için (örn. spor yaparken veya uzun kullanım süreleri boyunca) idealdir.
  4. "toric" burada astigmatlığın düzeltilmesi için kullanılan torik lensleridir.

  Hayatınıza renk katmak ister misiniz?

  ZEISS Contact Day 30 Easy Wear

  ZEISS Contact Day 30 Easy Wear

  Pek çok kişi farklı bir göz rengine sahip olmak ister. Renkli ZEISS aylık lensler bu isteğinizi yerine getirir. Bunlar sekiz farklı tek veya üç renkli iris yapısına sahiptir. Renkli pigmentler polimer malzeme ile bütünleşiktir.

  Mükemmel eşleşme: ZEISS All-in-one ADVANCE, tüm yumuşak kontak lensleri için ZEISS'in tümüyle uyumlu ve etkin temizlik solüsyonudur.

Size özel gözlük camları:
ZEISS ürünleri sizin için ideal tercih olabilir.

Okuma veya uzak gözlükler için ZEISS'ten ihtiyacınız olan hassasiyette gözlük camları

ZEISS Tek Odaklı Gözlük Camları

ZEISS, geleneksel sferik ürünlerden kişiye özel tek odaklı gözlük camlarına kadar değişen kalitede dört ürün seviyesi sunar. Modern ZEISS teknolojisi ile yüksek numaralı camlarda bile tamamen düz ve hafif camlar üretebilir.

ZEISS'in tek odaklı cam portföyü hakkında daha fazla bilgi alın

Progresif gözlükleriniz ZEISS'ten

ZEISS Progresif Gözlük Camları Portföyü

ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü dört farklı performans düzeyi ve yedi farklı teknoloji sunar. Bunlardan bazıları dünya genelinde ilk defa piyasaya sürülmüştür. Kitap veya gazete okumayla karşılaştırıldığında, gözlerimizle akıllı telefon arasındaki mesafenin daha kısa olduğunu biliyor musunuz?

Progresif gözlük camları gerçek birer optik şaheserleridir. ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü hakkında daha fazla bilgi edinin

Yedek gözlüğünüz için basit bir gözlük camı kaplaması mı arıyorsunuz?

ZEISS LotuTec®

ZEISS LotuTec, kolay temizlemeyi sağlayan anti-reflektif kaplama olarak CleanCoat'tan ve standart sert kaplamadan oluşan standart bir kaplamadır.

LotuTec kaplamalarının size neler sunabileceğini keşfedin

Kişiye özel tavsiye: size yakın bir ZEISS gözlükçüsü bulun

ZEISS gözlükçünüz, hangi kontak lenslerin sizin için uygun olduğuna karar vermenizde memnuniyetle yardımcı olur.

Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Share this article with your friends