Ayna kaplamalı güneş gözlükleri: ZEISS DuraVision Mirror.
Bir moda ifadesi ve rahatlık ekstrası.

 • Ayna kaplamalı güneş gözlüğü camları - kimin için?

  Ayna kaplamalı güneş gözlüğü camları - kimin için?

  Bunlar benzersiz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur – ve sadece şık değil aynı zamanda tümüyle işlevseldirler: ZEISS DuraVision Mirror kaplamalı güneş gözlüğü camları önemli ölçüde azaltılmış yansımayla çok net görme sağlar. Bu durum hem dağlarda yükseklerde veya karda olduğu gibi aşırı ışık koşullarında hem de plajda, parkta, alışveriş yaparken veya spor yaparken görme rahatlığını arttırır. Bunu mümkün kılan iki özel kaplama vardır: gözlük camının arka yüzeyinde bir antireflektif kaplama ve önde bir ayna kaplama. DuraVision® Mirror güneş gözlüğü camları aynı zamanda kiri iter ve temizlenmeleri özellikle kolaydır.

  İşte şıklık ipucumuz: Ayna kaplamalarımız mükemmel sonuçlar sağlamak üzere sekiz heyecan verici renkte sağlanmaktadır – kırmızıdan yeşil ve maviye ve gümüş ve altın rengine kadar. Ve ayna kaplamalı gözlük camları her tür metal çerçeveye mükemmel gider ama aynı zamanda panto çerçeve tarzları ile de harikadırlar.

  Sürücüler dikkat: tüm renkler sürüş için uygun değildir.
  Görme gereksiniminiz ne olursa olsun sizin için doğru rengi bulmak üzere mutlaka gözlükçünüzle konuşun. Ve tabii ZEISS DuraVision Mirror kaplamalı güneş gözlüğü camları UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 koruma sağlarlar.

 • DuraVision® Mirror ayna renkleri

  DuraVision® Mirror renkleri

  ZEISS DuraVision Mirror kaplaması sekiz farklı renkte sağlanmaktadır.

  DuraVision Mirror renkleri
 • Ek seçenekler

  Daha fazla rahatlık, tarz ve güvenlik için ekstralar

  Daha fazla kontrast, daha canlı renkler. Gözlük camı renkleri.

  Daha fazla bilgi

  Güneş, rüzgâr ve daha fazlasına karşı kapsamlı koruma: yüzün etrafını saran bombeli gözlük camlarıyla spor gözlükleri

  Daha fazla bilgi

  En iyi görme için: ZEISS tek odaklı gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Progresif gözlük camlarınızı, gözlerinizi parlama ve UV radyasyonuna karşı koruyan gözlük camlarına dönüştürün. İlk kez kullananlar için dahi kişiselleştirilmiş çözümler. ZEISS terzi işi üretilmiş progresif gözlük camları.

  Daha fazla bilgi

  Sizin için doğru cam kaplamasını seçin

  DuraVision® Platin – ZEISS'ın ürettiği en sert lens kaplaması; maksimum çizilme direnci, toza karşı optimum koruma ve yüksek ölçüde etkin antireflektif kaplama sunar.

  Daha fazla bilgi

 • Bir gözlükçü bulun

  Yakınınızdaki ZEISS gözlükçüsünü bulun

  Size yakın bir gözlükçü bulun. Size ayrıntılı bilgi verecek ve benzersiz görme gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilmiş güneş gözlüğü camları hazırlayacaklardır.

  Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın