Teleskopik GözlüklerMADE BY ZEISS

Teleskopik Gözlükler

Gözlüklerin yeterli olmadığı durumlarda

Bazen gözlük de yetmez. ZEISS size geniş spektrumlu büyüteç özellikli görme cihazları sunuyor. Bu özellik sadece az görme problemi yaşayan hastalara göre kişiye özel büyüteçler, teleskopik gözlükler veya monoküler el dürbünleriyle değil, aynı zamanda dişçiler, kuyumcular, güzellik uzmanları veya cerrahlar gibi mesleğinde en ince detayları görme ihtiyacı duyan kişilere de destek olur. ZEISS rahat, tam ve kesintisiz bir çalışma için bu uygulama alanlarında en ince detaya kadar ulaşmanızı sağlayan aydınlatma sistemi opsiyonlu, kişiye özel teleskopik gözlükler ve başa takılan ameliyat gözlükleri sunar.

 • Avantajlarınız

  Avantajlarınız

  Gözlük kullananlar için faydaları

  Günlük işleriniz ve karşılaştığınız zorluklar için iyi bir görme

  • Az gören hastalara, örneğin retina hastalıkları gibi gözlük ve kontak lens gibi standart çözümleri aşan görme kayıplarında, günlük yaşamlarındaki görme ihtiyaçlarına ve mevcut görme potansiyellerine göre kişiye özel görme çözümleri.
  • Doktorluk ve mühendislik gibi yüksek uzmanlık gerektiren ve sadece iyi görmenin yeterli olmadığı meslek grupları için kişiye özel görme çözümleri. Bazen milimetrenin çok daha azı başarı ve başarısızlıkta belirleyici olur.

  • Ürün yelpazesi, elde tutulan farklı optik sistem çeşitlerini barındırır. Diğer ürünler ise, aydınlatma opsiyonu ile gözlüklere entegre edilebilir veya takılabilir.
  • Kullandığı büyüteç özellikli teleskopik gözlük veya ameliyat gözlüğü her kullanıcı için en iyi görme performansı sunar.
  • Her durum için uygun işlem.
  • Maksimum görme alanıyla mükemmel görüntü kalitesi.
 • Teleskopik Gözlükler, Büyüteçler ve Ameliyat Gözlükleri kimler için uygundur?

  Ürün yelpazesi ve uygulamalarına genel bakış

  Tüm kullanıcılar için büyüteçler

  VisuCard ve cep büyüteçleri

  VisuCard ve cep büyüteçleri

  Dış mekan kullanımına uygundur. Küçük boyutlarıyla her zaman ve her yerde en ince detayı fark edebilmenizi sağlar. ZEISS VisuCard ve cep büyüteçleri yüksek diyoptrik güçleriyle ileri görme bozukluğu yaşayanlar için uygundur.

  Başa takılan büyüteçler L / LC

  Başa takılan büyüteçler L / LC

  Normal numaralı gözlüğe takılabilen veya bir bantla başa sabitlenen ZEISS başa takılan büyüteçlerle engelsiz bir çalışma mümkündür. Başa takılan büyüteçler özellikle az oranda büyütme gerektiği durumlar için uygundur.

  El büyüteçleri

  El büyüteçleri

  Gözle gördüğünüzden daha fazlasını bir el büyüteci ile görebilirsiniz. Asferik cam tasarımları büyük ölçüde tüm büyüteçte bozulmadan görüntü sağlar. Ayrıca, geniş görme alanları büyüteçlerin diyoptri gücüyle birleştiğinde kullanıcıya mükemmel bir görüş sağlar.

  Az görenler için ZEISS Teleskopik Gözlükleri ve büyüteçler

  Bifokal büyüteçli gözlük camları

  Bifokal büyüteçli gözlük camları

  Bifokal gözlük camlarının alt kısmına yerleştirilen daha yüksek bir adisyon sayesinde bifokal camlar büyüteçlere dönüşür. Gözlük camının uzak kısmı çevre ile uyumu sağlarken büyüteç kısmı da yakın mesafe çalışmalarınıza ve okumanıza yardımcı olur. Yüksek performanslı ve kullanımı kolay.

  Teleskopik Gözlükler

  Teleskopik Gözlükler

  Teleskopik gözlükler yakın görme mesafesinde olmayan nesneleri daha iyi seçmeye yardımcı olur. Teleskopik gözlüklerin üzerine takılabilen camlar eklendiğinde, bu gözlükler yakın mesafe işlerinizde kullanabileceğiniz teleskopik gözlüğe dönüşür. Gözlüğün üzerine teleskopik uygulamasının yararı yakın mesafede oldukça büyük çalışma mesafesidir.

  Monoküler el dürbünleri

  Monoküler el dürbünleri

  El dürbünleri uzak mesafede karmaşık olmayan detayların seçilmesi için kullanılır ve bu özellikleriyle dış mekan kullanımı için çok faydalıdır. Modele bağlı olarak uzaktan yakına doğru devamlı odaklama özelliği ile otobüs ve tren saatleri, sokak tabelaları veya vitrinlerin okunması için size esnek imkanlar sunar.

  Profesyonel kullanıcılar için ameliyat gözlükleri

  Teleskopik gözlükler

  Teleskopik gözlükler

  Profesyoneller için üstün optik ve teknik özellikler, maksimum düzeyde kişiselleştirme ve mükemmel kullanım rahatlığının bir araya gelmesi ZEISS ameliyat gözlüklerinin dikkat çekici özellikleridir. Her bir kullanıcı için tam olarak kişisel ihtiyaçlara göre uyarlanır: her sistemde, mevcut herhangi bir ametropi, kişisel odaklanma verisi, gerekli büyütme ve çalışma mesafesi hesaba katılır.

  Başa takılan ameliyat gözlükleri

  Başa takılan ameliyat gözlükleri

  Binoküler Kepler tipi teleloupe optikli başa takılan ameliyat gözlükleri çok yüksek görüntü kalitesi ve büyütmeye ihtiyacı duyan kullanıcılar için özellikle uygundur. Bu optik sistemler çok geniş bir büyütme ve çalışma mesafesi seçeneğine sahip olduğundan, her kullanıcı kendi gereksinimlerine en uygun özellikleri seçebilir.  Saphiro² LED aydınlatma

  Saphiro² LED aydınlatma

  Saphiro² ZEISS ameliyat gözlükleri ve başa takılan teleskopik sistemleriyle birlikte kullanılabilen mobil ve yüksek performanslı bir LED aydınlatma sistemidir. Görme alanı gölgesiz bir şekilde eşit olarak aydınlatılır. Bu özelliği tam detay seçmenin olmazsa olmaz olduğu durumlarda birçok görme işlevinin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

Size özel gözlük camları:
ZEISS ürünleri sizin için ideal tercih olabilir.

Cam kaplamanız üstün anti-reflektif kaplama ile dayanıklıdır ve temizlemesi kolaydır

ZEISS DuraVision® Platinum ve Silver

Gözlük camı kaplamaları, organik camlar birer sanat eserine dönüştürür. Organik gözlük camlarını sertleştirir, böylece kire karşı dirençli hale getirir ve temizlemeyi kolaylaştırır.

ZEISS'in Premium gözlük camı kaplamalarının size neler sunabileceğini keşfedin

Progresif gözlükleriniz ZEISS'ten

ZEISS Progresif Gözlük Camları Portföyü

ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü dört farklı performans düzeyi ve yedi farklı teknoloji sunar. Bunlardan bazıları dünya genelinde ilk defa piyasaya sürülmüştür. Kitap veya gazete okumayla karşılaştırıldığında, gözlerimizle akıllı telefon arasındaki mesafenin daha kısa olduğunu biliyor musunuz?

Progresif gözlük camları gerçek birer optik şaheserleridir. ZEISS Progresif Gözlük Camı Portföyü hakkında daha fazla bilgi edinin

Tüm gün boyunca ve her gün net görme

ZEISS'ten gözlük camı temizleme solüsyonları

Kirli gözlük camları rahatsız edici bir durumdur. Gözlüklerin temizlenmesi mümkün olduğu kadar nazik, basit ve etkili olmalıdır. İşte bu yüzden ZEISS geniş bir yelpazede cam temizleme solüsyonları sunuyor.

Hızlıca temizleme veya iyice temizleme? ZEISS ihtiyacınız olan gözlük camı temizleme solüsyonlarına sahip

Kişiye özel tavsiye: size yakın bir ZEISS gözlükçüsü bulun

ZEISS gözlükçünüz, tüm mevcut seçenekleri dikkatli bir şekilde açıkladıktan sonra size özel büyüteç özellikli görme desteğinizi seçmek için yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Uygun bir gözlükçü bulun.

Yetkili ZEISS Optik Mağazaları

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşın