ZEISS Tek Odaklı Individual

Özelleştirilmiş tek odaklı gözlük camı

ZEISS Tek Odaklı Individual, ZEISS'ın tüm olağanüstü teknolojik bilgisi ve optik mükemmeliyetini içerir.  Bunun sonucunda bu gözlük camı, kullanıcısı için olağanüstü görme kalitesi sağlar. Kesinlikle en üst sınıf, tamamen kişiye özel.

Optisyen veya optometristin optik deneyimi, tüm kişisel verilerin profesyonel ölçümü ve tam olarak her bireysel kullanıcının gereksinimlerine hassas bir şekilde uyarlanmış optimizasyon sürecinin kombinasyonu, kullanıcıyı hemen etkileyebilecek bir özelleştirme seviyesiyle sonuçlanır - gözlük camı üzerindeki kişisel kazımayla sembolize edilmiş bireyselleştirme.

ZEISS Tek Odaklı Individual, gözleri için en üst optik kaliteyi isteyen tüm gözlük camı kullanıcılarına odaklanmıştır.

ZEISS Tek Odaklı Individual için gözlük camının yüksek dereceden aberasyonları gözlük camı tasarımını optimize etmek ve kullanıcı için optimum görme kalitesi sağlamak üzere wavefront teknolojisiyle değerlendirilir. Wavefront metroloji, uydularda optik sistemlerin performanslarını belirlemek için de kullanılır.

Benzersiz görme – her kullanıcının gözleri benzersiz olduğu için.

ZEISS Tek Odaklı Individual, benzersiz görme

Her güç için bireyselleştirilmiş
Kullanıcının olağanüstü görüş aralıklarının daima tadını çıkarmasını sadece her ayrı güç için optimizasyon mümkün kılar. Bu özellikle yüksek silindir güçleri ve prizmatik reçeteler için önemlidir.

"Gerçek zamanlı" optimizasyon
Her kullanıcı için optimum tasarımı elde etmek üzere her gözlük camı tasarımı ZEISS optik tasarım yazılım motoru tarafından kullanıcının üretimden hemen önceki tam reçetesi ve bireysel kullanım pozisyonu parametreleri kullanılarak çevrimiçi hesaplanır.

Freeform üretim bunları mümkün kılar
ZEISS, progresif gözlük camları için freeform teknoloji alanında bir öncüdür. Bu üretim yöntemi ayrıca her ayrı güç için optimize edilmiş tasarımı gözlük camı yüzeyine doğrudan ve hassas bir şekilde aktarmak üzere ZEISS Tek Odaklı Individual için de kullanılır.

ZEISS Tek Odaklı Individual, daha az aberasyon

Geleneksel gözlük camı (alt) periferik görmede daha fazla aberasyona neden olur

Kullanıcı için avantajlar

  • Her yönde optimum görme
  • Yüksek reçetelerde bile gözlük camının kenarına kadar mükemmel görme
  • Yüksek silindirler ve prizmatik düzeltmelerle de olmak üzere olağanüstü kullanıcı toleransı
  • Üstün görme berraklığı ve renk algılama
  • Minimum göz yorgunluğu ve doğal kontrast hassasiyetiyle rahat görme

Ödünsüz kesinlik:

Tam olarak refraksiyon sırasında ölçülen güç

Ölçülen güçlerin çok özel bir işlevi vardır: gözlük kullanıcısının gözlük camı içinden oblik bakarken bile refraksiyon sırasında ölçülen tam olarak gerekli gücü elde etmesini sağlarlar.

Ölçüm, ölçüm dairesinde yapılır. Ölçülen değer gözlük camında bu nokta için tam olarak hesaplanır. Bu durum santrasyon artısına uyarlanmış şekilde sipariş edilen güçten sapmalarla sonuçlanır yani kullanıcının uzağa baktığı gözlük camı noktasında hesaplanır.

Sipariş verilen güçler dışında bu ölçülen güçler de lens paketinde gösterilmiştir.

Ölçüm durumu
Ölçüm durumu
Kullanma durumu
Kullanma durumu

Ürün Mevcudiyeti

  Şeffaf / renkli
PhotoFusion® Transitions® Polarize

Plastik 1.74   


  (sadece saydam)

 

 

 

Plastik 1.67


 

Plastik 1.6 
(Spor seçeneği mevcuttur)


Polikarbonat .59


Trivex 1.53Plastik 1.5
(Spor seçeneği mevcuttur)

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri