ZEISS'tan tek odaklı gözlük camı portföyü

Şimdi 4 performans seviyesiyle.

ZEISS tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için geniş bir tek odaklı ürün serisi sunar.

Daha düşük fiyatlı geleneksel tek odaklı gözlük camlarından en yüksek hassasiyete sahip ZEISS Tek Odaklı Individual gözlük camlarına kadar.

Görsel kalite, kozmetik görünüm ve kullanım rahatlığı yani ağırlık, tek odaklı gözlük camlarının tasarımında dikkate alınmalıdır. Günümüzde hem plastik hem cam gözlük camları için daha yüksek kırılma endeksleri ve asferik/atoroid yüzey tasarımları, yüksek reçeteler gereken hastalara bile olağanüstü görsel ve kullanım rahatlığı sağlayan düz ve hafif gözlük camları üretmeyi mümkün hale getirmiştir.

Tek odaklı gözlük camları, tek dioptri değeri barındıran camlardır. En çok tek numaralı uzak veya okuma gözlüklerinde kullanılırlar. Tek odaklı okuma gözlük camları sıklıkla presbiyoplara orta mesafede kabul edilebilir görme kalitesi sağlamadığından artık yerlerini giderek yakın aralıktan daha fazlası için yakın için gözlük camları denen ürünler almaktadır.

ZEISS tek odaklı gözlük camlarının avantajları:

  • Gece daha iyi görme: ZEISS tek odaklı gözlük camları daha da fazla kontrast ve renk yoğunluğu için i.Scription® teknolojisiyle sağlanabilir.
  • Son teknoloji ürünlerine erişim: örneğin şimdiye kadarki en sert ZEISS kaplama DuraVision® Platinum kendiliğinden renklenen PhotoFusion®
  • Daha iyi görme ve daha büyük ürün serisi; ürünler - gelenekselden tamamen özelleştirilmişe - tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılar.

Ürünler

Tüketici ihtiyacına bağlı olarak ZEISS, farklı performans seviyeleri sunar

ZEISS tek odaklı portföyü ZEISS Tek Odaklı Sferik
★★
ZEISS Tek Odaklı AS
★★★
ZEISS Tek Odaklı Superb
★★★★
ZEISS Tek Odaklı Individual
★★★★★

Optimum görsel performans
Optisyen veya optometrist tarafından ölçülen tüm ilgili bireysel verilerin entegre edilmesi.

 

 

 

Tüm gözlük camı boyunca daha net görme
Gelişmiş freeform teknolojisi daha fazla kesinliği mümkün kılar.

 

 


Daha ince ve daha düz gözlük camları
Daha düz kurvatür ve azalmış büyütme etkisi.
 

 


Yüksek kalitede görme
Optimize edilmiş yüzey hassas optik görüntüleri mümkün kılar.

Daha iyi gece görme
i.Scription® teknolojisi ile sağlanabilir.


Tek odaklı cam gözlük camları ZEISS'tan birçok versiyonda sağlanmaktadır.
Gereksinim duyduğunuz güce bağlı olarak size mümkün olduğunca en ince ve en hafif gözlük camlarıyla optimum bir gözlük sağlamak üzere farklı materyallerden üretilen gözlük camları mevcuttur.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri