ZEISS Trifokal Klasik S728

Ara Mesafeler için Görme Açıklığını Kapatma.

Trifokal gözlük camı ZEISS Trifokal Klasik S728 1.5 kullanıcıya hem yakın hem uzak için hem de yaklaşık 45 cm ile 80 cm arasındaki ara mesafelerde mükemmel görme sağlar.

Prensip olarak trifokal gözlük camları bifokal gözlük camlarıyla aynı şekilde planlanır ve üretilir. Ancak sadece bir ana gözlük camı ve bir segmentten değil ayrıca bir ek ara kısımdan oluşurlar. Bu ara kısımdaki adisyon yakın kısımdakinin yaklaşık yarısıdır.

ZEISS Trifokal Klasik S728

Cam trifokal gözlük camı kavisli bir segment üst kısmına sahiptir (ürün adındaki "C" "kavisli" anlamına gelir). Plastik trifokal gözlük camı düz bir segment üstüyle sağlanabilir ve ürün adında bir "S" (= düz) ile gösterilir. Harften sonraki ilk rakam milimetre olarak ara kısmın derinliğine işaret ederken ve sonraki iki rakam milimetre olarak segment genişliğini gösterir.

Trifokal Gözlük Camlarına Alternatifler

Bifokallerden daha da belirgin olarak trifokallerin yerine artık tamamen progresif gözlük camları almıştır. Progresif gözlük camları tüm mesafelerde rahat görme sağlar çünkü dioptrik güç uzak alandan yakın alana sürekli olarak artarken rahatsız edici görüntü zıplamaları olmadan her aralıkta optimum görme sağlar.

Kullanıcı için avantajlar

  • Hem uzak ve yakın hem de yaklaşık 45 cm ile 80 cm arası ara mesafeler için mükemmel görme kalitesi
  • Büyük yakın görme alanı
  • Ön yüzeyde segment birleştirme veya kalıplama ve iç toroid yüzey tasarımı mükemmel optik kalite sağlar

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri