ZEISS Bifokal Klasik Aphal R 22

Yüksek Artı Güçler için İnce Çözüm

ZEISS Bifokal Klasik Aphal R 22 1.5, özellikle afaki ve yüksek hipermetropik güçler için tasarlanmış bir plastik, asferik ve lentiküler bifokaldir. R 22, standart kullanım koşullarını karşılamak üzere uyarlanmış oval segmentin 22 mm genişliğini belirtmek için kullanılan koddur.

Açıklığın asferik tasarımı sayesinde ZEISS Bifokal Klasik Aphal R 22 1.5 hem mükemmel görüntü kalitesi sağlar hem de aynı zamanda daha düz bir lens tasarımını mümkün kılar. Şekil faktörü (etkin büyütme) azalır ve sonuçta kullanıcının gözleri daha az büyütülmüş olarak görülür. Nihayet hastalar daha hafif gözlük camlarının sağladığı artmış görme rahatlığının keyfini çıkaracaktır.

Daha Fazla Artı Nokta için Kenar

ZEISS Bifokal Klasik Aphal R 22 1.5 için kendine has özellikler asferik tasarımlı ön yüzey ve kenar asfer durumudur. Klasik Aphal ürününde açıklık ile kenar arasında ani bir geçiş yerine kavisli ve sürekli bir geçiş bölgesi vardır ve dioptrik güçte ani bir değişikliği ortadan kaldırarak standart lentiküler gözlük camları için tipik olan görme alanındaki halka şekilli açıklığı (''halka skotomu'') giderir. ZEISS Bifokal Klasik Aphal R 22 1.5 böylece kullanıcının herhangi bir oryantasyon bozulması olmadan tüm görme alanını kullanmasını mümkün kılar.

Kullanıcı için avantajlar

  • Yakın ve uzak mesafede büyük ve engellenmemiş bir görme alanı için halka skotomsuz lentiküler gözlük camı
  • Daha ince gözlük camları: Bifokal Klasik gözlük camlarına göre %10'a kadar daha ince
  • Hafif gözlük camları: Aynı kırılma endeksine sahip bir cam bifokale göre (örn. ZEISS Bifokal Klasik CT28 Mineral 1.5) %50'ye kadar daha hafif Bifokal Klasik gözlük camlarından %13'e kadar daha hafif
  • Olağanüstü görme kalitesi için açıklıkta asferik yüzey tasarımı
  • Geleneksel gözlük camlarına göre gözlerin daha az büyümesi
  • Düz kenar bölgesi standart çerçevelere yerleştirmeyi mümkün kılar

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri