VISUSTORE® by ZEISS

Kolay, hızlı, akıllı: gözlük camı sipariş etmenin modern yolu.

Modern gözlük camları bir teknoloji harikasıdır. Bunları kullanıcının gereksinimlerine göre tam olarak ayarlamanın çeşitli yolları vardır. Bu durumu sayısız gözlük camı tipi ve sipariş parametresi mümkün kılar.

Modern ve kişiye özel ZEISS gözlük camlarını üretmek için kullanılan teknolojiler son derece karmaşıktır – ama artık bunları sipariş etmek son derece kolaydır. ZEISS'dan yeni VISUSTORE® online sipariş sistemiyle

Siparişlerinizi online olarak verin – platformunuz ve tarayıcınız ne olursa olsun.

Siparişlerinizi online olarak verin – platformunuz ve tarayıcınız ne olursa olsun.

ZEISS dijitaldir: VISUSTORE® kullandığınız platforma bakılmaksızın (tablet, dizüstü veya PC) ZEISS gözlük camlarınızı sipariş etmenizi mümkün kılar. Bu sipariş süreci hem kolay anlaşılır hem kolaydır. Ayrıca siparişlerinizin ayrıntılarını daima tek bir bakışta görebilirsiniz.

Kolay.

Bir bakışta önemli olan her şey.

VISUSTORE işlerinizi kolaylaştırır: ana sayfada siparişleriniz hakkında ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri bulabilirsiniz - alışveriş sepetinizin içeriği ve mevcut siparişlerinizin durumundan haberlere ve ZEISS ekibinizin iletişim bilgilerine kadar. Tüm diğer sayfalar açıkça isimlendirilmiş ve yapılandırılmıştır. Burada aradığınızı tam olarak bulursunuz.

VisuStore - Kolay anlaşılır düğmeler

Sipariş durumu kontrol altında.

Başlangıç sayfasında ayrıca siparişlerinizin belirlenen zaman çerçevesi içinde sevk edilip edilmeyeceğini ve sevkiyat süresinde bir gecikme olup olmayacağını görebilirsiniz.

Kolay anlaşılır düğmeler.

Küçük resimlere tek bir tıklama sizi hemen gerekli eyleme götürür: ister progresyon bölgesini kontrol etmek, çerçeve şeklini değiştirmek veya 3 Boyutlu hesaplama sonuçlarını göstermek isteyin.

Müşterinin pozisyonunu kontrol etmek için sezgisel kullanıcı arayüzü.

ZEISS Visustore - Optimum satış desteği: çapraz kesit görünümü.

Optimum satış desteği: çapraz kesit görünüm.

Bu işlevi müşteriye seçilen çeşitli gözlük camları arasındaki kalınlık farkını göstermek için kullanın: tam olarak hesaplanan değerleri, yüzde olarak incelme oranı ve çapraz kesit görüntülerle.

ZEISS Visustore - Özellikle etkileyici: 3 Boyutlu görüntü.

Özellikle etkileyici: 3 Boyutlu görüntü.

Bazen bir resim birçok kelimeden daha değerlidir. Bu işlev gözlük camı hesaplamanın sonuçlarını üç boyutlu olarak verir. Gözlük camlarını müşterinize doğrudan ekranınızda ve tüm perspektiflerden sunun. Bu işlem farklı gözlük camı tiplerinin şekil ve kalınlığını karşılaştırmak için idealdir.

Hızlı.

Hızlı çözüm.

Zamanınız kıymetlidir. VISUSTORE® gözlük camlarını hızlı ve kolay bir şekilde sipariş etmenizi mümkün kılar. Sistem oturum açıldığı anda harekete hazırdır ve sipariş süreci boyunca uzun bekleme süreleri olmadan yönlendirme yapar. Peki program güncellemeleri nasıl yapılır? Güncelleme gerekmez çünkü VISUSTORE online çalışır ve bu nedenle daima günceldir.

ZEISS VisuStore - Otomatik filtre işlevleri

Siparişinizi sadece 30 saniyede verin – akıllı ürün filtreleri sayesinde.

Otomatik filtre işlevleri büyük zaman tasarrufu sağlayan bir faktördür. Kategoriyi, istenen gözlük camı tipini, materyali, vs. seçmek için birkaç tıklama yeterlidir. Sonra olası gözlük camlarının anlaşılması kolay bir listesini alacaksınız.

ZEISS Visustore - Sipariş sepeti

Sipariş sepeti: siparişleri kopyalamanın hızlı yolu.

Başlangıç sayfası daima sipariş sepetinizin mevcut içeriğini gösterir. Açmak için kaydedilmiş bir siparişe tıklayın. Sonra bunu kopyalayıp gerekirse siparişi tekrar verebilirsiniz - son derece kısa süre içinde.

ZEISS Visustore - cam kenarı kanal pozisyonunu belirleme

Benzersiz hız: cam kenarı kanal pozisyonunu belirleme.

Kesik siparişlerde cam kenarı kanal tipini ve şeklini bir kaç adımda seçebilirsiniz. Anlaşılması kolay grafikler bu süreci çok kolaylaştırır.

ZEISS Visustore - cam kenarı kanal pozisyonunu belirleme

Zaman tasarrufu: tracer cihazının tabletle aktivasyonu.

Çerçeveleri tracer içine yerleştirip tarayıcıyı VISUSTORE ile aktif hale getirmeniz yeterlidir. Ölçülen veriler sonra online sipariş sistemimize aktarılır: VISUSTORE hemen hemen tüm standart tracer cihazlarından verileri işleyebilir - hem de sadece PC veya dizüstü yoluyla değil aynı zamanda tablet yoluyla.

Akıllı.

ZEISS VISUSTORE - Akıllı ağ oluşturma.

Akıllı ağ oluşturma.

ZEISS veri ağından tüm bilgiler – refraksiyondan çerçeve verilerine ve merkezlemeye kadar – sipariş verme için VISUSTORE'a aktarılır. Bu verileri VISUSTORE'a tek bir tıklamayla aktarmak için online sipariş sisteminde i.Com, i.Com mobile ve yönetim yazılımına esnek bir arayüz özelliği mevcuttur. Hızlı, doğrudan ve basit veri transferi için ve kesinlikle çift giriş olmadan. Bu durum sipariş süreçlerinizi hızlandırır ve işinizi kolaylaştırır.

ZEISS VisuStore - VISUSTORE, yönetim yazılımınızla iletişimi mümkün kılar

Uyumlu.

VISUSTORE, yönetim yazılımınızla iletişimi mümkün kılar. Bu durum gözlük camı konsültasyonunu doğrudan yazılımınızdan başlatmanızı ve sipariş için verileri hemen VISUSTORE'a girmenizi mümkün kılar. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen yönetim yazılımı sağlayıcınızla irtibat kurun.

ZEISS Visustore - 1:1 tablo görüntüsüyle görsel kontrol.

1:1 tablo görüntüsüyle görsel kontrol.

Bu işlev, çerçeve şekli ve merkezleme noktalarını doğrudan ekranınızda kontrol etmenizi mümkün kılarak işinizi çok kolaylaştırır. Bu şekilde delinecek delikler veya diğer parametrelerin tam olarak olmaları gerektiği pozisyonda olup olmadıklarını açıkça görebilirsiniz.

ZEISS Visustore

Pratik giriş yardımcıları.

Ekran daima sipariş sürecinin her adımında hangi verilerin girilmesi gerektiğini belirtir. Bu durum olayın daima kontrolünüzde olmasını sağlar. Her giriş için sistem size alana hangi değerlerin girilmesi gerektiği konusunda bilgi verir.

Giriş hatalarından kaçının.
VISUSTORE sizin için düşünür. Sadece seçilen gözlük camı tipi için izin verilen sipariş parametrelerini girebilirsiniz. Herhangi bir giriş eksik veya hatalıysa kırmızı olarak faydalı bir uyarı görülür.

ZEISS Visustore - Progresyon bölgelerini belirleme

Progresyon bölgelerini belirleme

Bu işlevle doğru progresyon uzunluğunu bilmeniz garanti edilir. Burada progresyon bölgesini kontrol edebilirsiniz – ve değişken progresyon uzunluğu olan gözlük camları için doğrudan ekranınızda düzeltebilirsiniz.

ZEISS Visustore - Kişiye özel şekil değişikliği.

Kişiye özel şekil değişikliği.

Çerçevesiz bir gözlüğün şeklini değiştirmek ister misiniz? VISUSTORE® müşterinizin gereksinimlerine tam olarak uyması için gözlük camı şeklini doğrudan ekranınızda uyarlamanızı mümkün kılar.

Gözlük camlarını internetten sipariş etmek için gerek duyduğunuz her şey

Masaüstü bilgisayar, notebook veya tablet: ZEISS VISUSTORE ile gözlük camı siparişi vermek üzere en sevdiğiniz cihaz dışında gereksinim duyacağınız tek şey çalışan bir internet bağlantısı. Aşağıdaki sistemler ve tarayıcılar uyumluluk açısından test edilmiştir:

Teknik gereklilikler
 

Donanım

PC, Notebook, Tablet

İşletim sistemi

Windows 7, 8, 10, MAC OSX, IOS 6 veya üstü

Tarayıcı

IE 11, Safari, Chrome, Firefox, MS Edge

Gözlük camı sipariş etmenin en kolay yolunu keşfedin.

ZEISS'dan VISUSTORE®.

Merak ettim ve VISUSTORE®'u test etmeye karar verdim... Artık başka bir şey kullanmam. Bir sipariş vermenin daha hızlı veya kolay yolu yok. Son derece inandırıcı.

Maximilian Engel, Göz Doktoru

VISUSTORE®'a geçme ve yeni ZEISS online sipariş sistemini kullanma ücretsizdir.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri