Otomatik Subjektif Refraksiyon
ZEISS'dan VISUSCREEN 500 ve VISUPHOR® 500

Hastalarınıza beklentilerini aşan bir görme testi deneyimi yaşatın

Hastanızın güvenebileceği yüksek ölçüde hassas sonuçlar sağlayan bir muayene odası deneyimi oluşturmak için ZEISS refraksiyon cihazlarını birleştirin. ZEISS subjektif refraksiyon ünitesiyle stressiz bir ortamı sağlarken aynı anda muayene koltuğunda kalma süresini azaltabilirsiniz.

Bir uzman göz doktorundan hastalar hassas bir refraksiyon muayenesi temelinde en iyi şekilde görmelerini sağlamasını bekler. Ancak bu süreç yüksek ölçüde güven gerektirir ve reçetede belirsizliğe yol açabilir. ZEISS'dan gelişmiş görme testi teknolojisiyle desteklenerek refraksiyon sürecini bir etkinlik haline dönüştürüp şüpheleri giderebilir ve stresli bir durumu hoş bir hasta deneyimi haline getirebilirsiniz.

Bu nedenle subjektif refraksiyon muayenesi sırasında ZEISS i.Profilerplus tarafından oluşturulan reçeteyi ZEISS VISUPHOR 500 ürününe aktararak pürüzsüz bir görme testi yapın. ZEISS i.Scription teknolojisi ile gözlük camlarının sunduğu ikna edici faydaları subjektif refraksiyon ünitesiyle sağlandığı şekilde kullanın ve hastalarınızı muayene odasında hemen yeni gözlük camları ve daha iyi görmeye doğru yönlendirin.

Tek bir ünitede en iyi haliyle modern ve hassas ZEISS görme testi

ZEISS'dan yepyeni subjektif refraksiyon ünitesiyle göz muayenesi, merkezi unsurlar, görme testi eşelleri ve foropteri akıllı bir çözümde birleştirerek hasta için görmeyi düzeltmenin ilginç ve aynı zamanda kapsamlı bir deneyimi haline gelir.

Polatest teknolojili ZEISS VISUSCREEN 500 farklı eşellerle ve çocuklar için özel testlerle monoküler ve binoküler testler yapmak için çeşitli görme testleriyle gelir. Entegre LED kısmını kullanarak ZEISS i.Scription teknolojili gözlük camlarının etkisinin demonstrasyonunu yapın. Çalıştırmak için IR uzaktan kumanda dışında ZEISS VISUSCREEN 500 test eşelleri arasında geçmenin hızlı ve kolay bir yolu olarak sezgisel bir iPad uygulaması da kullanılabilir.

Kişisel iş akışları, çeşitli doktorların kişiye özel tercihleri temelinde farklı test eşeli dizilerinin oluşturulmasını mümkün kılar. ZEISS VISUSCREEN 500 kolaylıkla dijital foropter ZEISS VISUPHOR 500 ile birleştirilip geliştirilebilir ve böylece muayene iş akışınız daha etkili hale getirilip hastanız üzerinde profesyonel bir izlenim bırakılır.

ZEISS i.Com mobile ürününün tam entegrasyonu hastanızın ölçümlerini ZEISS VISULENS 500 veya ZEISS i.Profilerplus / ZEISS VISUREF 100 ürününden doğrudan subjektif refraksiyon ünitenize gönderip manifest refraksiyon muayenesini başlatmanın doğrudan ve hızlı bir yolunu sağlayarak cihazlarınız arasındaki boşluğu kapatır.

Otomatik Subjektif Refraksiyon ZEISS'dan VISUSCREEN 500 ve VISUPHOR® 500

Bir Bakışta Veriler

  • VISUSCREEN 500 indirekt kullanımda 2 m mesafeyle küçük muayene odalarına bile sığar ve optotiplerin büyüklüğü mesafeye göre otomatik olarak ayarlanır.
  • Son teknoloji ürünü, zamandan etkilenmeyecek tasarım, her ofise kolayca konabilir.
  • Polarize teknolojili Kristal netliğinde LCD ekranıyla test randomizasyonu
  • Maddox testi ve ZEISS i.Scription teknolojisi demonstrasyonu için ek test özelliği olarak entegre LED
  • Muayene gözlük camlarının hızlı ve düzgün değişimi son reçetenin gerçek zamanlı olarak demonstrasyonu ve görmenin düzeltilmesini mümkün kılar
  • Subjektif Refraksiyon Ünitesi, ZEISS i.Com mobile yoluyla doğrudan veri aktarma için ZEISS VISULENS 500, ZEISS VISUREF 100 ve ZEISS i.Profilerplus ürünlerine bağlanabilir
Monoküler ve binoküler görme testi için 20 test

ZEISS VISUSCREEN moleküler ve binoküler görme muayenesi için 20 test ve tam MKH serisiyle gelir.

Stereopsis testi için stereo üçgen testi

Stereopsis testi için stereo üçgen testi

Parmağınızla dokunarak kişiye özel iş akışları oluşturun ve düzenleyin

Parmağınızla dokunarak kişiye özel iş akışları oluşturun ve düzenleyin.

ZEISS VISUPHOR 500

ZEISS VISUPHOR 500: Ergonomik yazılım, iş akışının verimliliği için optimum hale getirilmiştir. Tam entegre kullanıcı arayüzü tek bir uygulamadan her iki cihazın (subjektif refraksiyon ünitesi olarak) çalıştırılmasını mümkün kılar.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri