ZEISS'dan VISUSCREEN 100

ZEISS VISUSCREEN 100, kırmızı/yeşil ayrımlı genel bir görme keskinliği LCD eşelidir.

ZEISS VISUSCREEN 100 çocuklarda özel testlerle birlikte farklı test eşelleriyle moleküler ve binoküler testler yapmak için çeşitli görme testleriyle gelir. Piyasadaki en eksiksiz görme keskinliği eşellerinden biridir ama kullanımı yine de çok kolay ve sezgiseldir.

Test eşeli dizisi için kişiye özel iş akışlarıyla, gözlük muayenenizi optimum duruma getirin

Kişisel iş akışları tercihler temelinde farklı test eşeli dizilerinin oluşturulmasını mümkün kılar. ZEISS VISUSCREEN 100 dijital bir foropter olan ZEISS'dan VISUPHOR® 500 ile kolaylıkla kombine edilebilir ve yükseltilebilir ve böylece muayene odasında iş akışını daha etkin hale getirir ve hastanız üzerinde profesyonel bir izlenim bırakır.

İşinize en iyi şekilde uymak için farklı kontrol seçenekleri. ZEISS VISUSCREEN 100, test eşellerinin hızlı ve kolay değiştirilmesi için uzaktan kumanda veya sezgisel bir iPad uygulamasıyla çalıştırılabilir.

Modern ve hassas ZEISS test teknolojisiyle hastanıza iyi görme keskinliği sağlayın.

ZEISS VISUSCREEN 100, kırmızı/yeşil ayrımlı genel bir görme keskinliği LCD eşelidir.

Avantajlar

  • VISUSCREEN 100 dolaylı kullanımda 2 m mesafeyle küçük muayene odalarına bile sığar ve optotiplerin büyüklüğü mesafeye göre otomatik olarak ayarlanır.
  • ZEISS VISUSCREEN 100 kolay ve hızlı refraksiyon için ZEISS VISUPHOR 500 otomatik foropteriyle uyumlu şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.
  • Kaliteli cam ön panelli düz ekran tasarımı basamaklar veya gölgeleri önler.
  • İki farklı giriş cihazı seçeneği arasında seçim yapın.
Görme keskinliğini belirlemek için harfler

Görme keskinliğini belirlemek için harfler

Görme keskinliğini belirlemek için Kolt optotipleri

Görme keskinliğini belirlemek için Kolt optotipleri

Astigmatizma testi olarak nokta testi

Astigmatizma testi olarak nokta testi

Heteroforyaları belirlemek için Schober testi

Heteroforyaları belirlemek için Schober testi

ZEISS VISUSCREEN, monoküler ve binoküler görme muayenesi için 20'den fazla testle gelir

ZEISS VISUSCREEN moleküler ve binoküler görme muayenesi için 20 test ve tam MKH serisiyle gelir. Parmağınızla dokunarak kişiye özel iş akışları oluşturun ve düzenleyin.

ZEISS VISUPHOR 500: Ergonomik yazılım, iş akışının verimliliği için optimum hale getirilmiştir.

ZEISS VISUPHOR 500: Ergonomik yazılım, iş akışının verimliliği için optimum hale getirilmiştir. Tam entegre kullanıcı arayüzü tek bir uygulamadan her iki cihazın (subjektif refraksiyon ünitesi olarak) çalıştırılmasını mümkün kılar.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri