ZEISS VISULENS 550

Yeni ZEISS dijital fokometre ile müşterilerinizin gözlerini korumaya hemen başlayın

ZEISS VISULENS 550

UV Koruma burada başlar. Yeni ZEISS VISULENS 550 wavefront teknolojili en modern Fokometre ile entegre UV Spektrometreyi bir araya getirir.

ZEISS VISULENS 550 çok çeşitli gözlük camı için akıllı ölçüm modları ve ayrıca birçok diğer önemli özellik sunar. Abbe numarasını ayarlamanıza gerek olmadan farklı gözlük camı materyalleri ve tasarımlarından oluşan komple bir setin gücünü hassas bir şekilde belirlemenizi mümkün kılan yeşil bir ölçüm LED'i ve bir Shack-Hartmann sensörüyle donatılmıştır. ZEISS VISULENS 550 ölçülen gözlük camlarının mevcut koruma seviyesini hassas bir şekilde belirlemek için 3 nm adımlarla 365 ile 490 nm arasında bir aralık kullanan gelişmiş bir UV transmisyonu ölçüm sistemine sahiptir. Sonuç: Müşterileriniz için yüksek ölçüm hassasiyeti ve kalitesi ve sizin için daha üst düzey ürünleri satma desteği.

Yaşamınızı kolaylaştırın – ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttırın
ZEISS VISULENS 550

Akıllı ölçüm modları

  • Renkli ve renksiz tek odaklı ve çok odaklı gözlük camları için standart mod
  • Renkli ve renksiz gözlük camları için progresif gözlük camı modu
  • UV transmisyonu ölçüm modu
  • Yumuşak ve sert kontak lensler için kontak lens modu

Ölçüm dalgaboyu: 545 nm (e-line)

 
UV transmisyonu sonuçlarının sunulmasıyla mükemmel müşteri deneyimi

Mevcut gözlük camlarında UV koruma seviyesinin, UV transmisyonu sonuçlarının anlaşılması kolay trafik ışıkları tarzında gösterilmesi yoluyla sunulmasıyla mükemmel müşteri deneyimi.

Deneyimsiz personel tarafından bile kullanılması kolay yeni Kullanıcı Arayüzü ile eğilebilir 7 inç renkli dokunmatik ekran.

Deneyimsiz personel tarafından bile kullanılması kolay yeni Kullanıcı Arayüzü ile eğilebilir 7 inç renkli dokunmatik ekran.

Wavefront teknolojisi entegrasyonu

Shack-Hartmann sensörü ve yeşil ışık LED'i ile wavefront teknolojisinin entegrasyonu Abbe numarasını ayarlamanıza gerek olmadan farklı gözlük camı materyalleri ve tasarımlarından oluşan komple bir setin gücünü hassas bir şekilde belirlemenizi mümkün kılar. Bir ölçüm alıp sonuçlara güvenmeniz yeterlidir.

UV koruma seviyesinin kapsamlı analizi

UV transmisyonunu 3 nm adımlarla 365-480 nm aralığında eş zamanlı olarak ölçülmesiyle gözlük camlarının UV koruma seviyesinin kapsamlı analizi.

Her türden gözlük camının güvenilir ve sağlam bir şekilde yerleştirilmesi için 4 pinli gözlük camı tutucu

ZEISS VISULENS 500 her türden gözlük camları ve gözlüklerin güvenilir ve sağlam bir şekilde yerleştirilmesi için 4 pinli gözlük camı tutucu ile sağlanır. Kalem tipi sistem, silindir aksı ve optik merkezin net bir şekilde işaretlenmesini ve kolay kullanımı mümkün kılar.

Ek avantajlar

Adaptör aksesuarları kullanarak yumuşak ve sert kontak lensleri analiz edin.

Ek avantajlar

  • Hassas XY konumlandırma ile isteğe bağlı kontak lens adaptörü
  • Paylaşılan ağ ile PDF raporu oluşturma
  • Entegre termal yazıcı
  • Pupil mesafesi ölçümü
  • Uzun gözlük sapları için optimize muhafaza
  • LAN ve/veya RS232 seri portuyla ZEISS VISUCONSULT 500 ve ZEISS i.Com mobil ile bağlanabilirlik

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri