VISUCONSULT 100

Kişisel danışma için dijital asistanınız

ZEISS Vision Care, danışma sürecini unutulmaz bir deneyim haline dönüştürmenize yardımcı olmak için ZEISS VISUCONSULT 100'ü geliştirmiştir.

Müşterilerinize özel bir görme çözümü sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. VISUCONSULT 100 ile üç basit adım yeterlidir. Önce Görme Profilim soru formu ile bilinmeyenler bilinir hale getirilir. Bu soru formu, en uygun gözlük camı seçeneğini seçmenize yardımcı olmak üzere size yaşam tarzı, alışkanlıklar ve görme davranışlarının ayrıntılı bir analizini verir. Bundan sonra ise gözlük camı önerilerinizi deneyimlemelerine izin vererek müşterileriniz için görünmeyeni görünür hale getirebilirsiniz. Son olarak süreci bir tıklama ile benzersiz ve özel bir ZEISS gözlük camı çözümü siparişi ile sonlandırın.

Kişisel danışma için dijital asistanınıza erişmek üzere ücretsiz ZEISS VISUCONSULT 100 Uygulamasını bugün App Store mağazasından indirin.

Ücretsiz ZEISS VISUCONSULT 100 Uygulamasını indirin

ZEISS VISUCONSULT 100

Özel bir görme çözümü için üç basit adım.

1// Görme İhtiyacı Analizi ve Gözlük Camı Önerisi

1// Görme İhtiyacı Analizi ve Gözlük Camı Önerisi
Müşterileriniz için en uygun gözlük camı tipini ancak görme ihtiyaçlarını açıkça anladığınızda önerebilirsiniz. Müşterilerinizin Görme Profili Analizini Görme Profilim web sayfasından ( zeiss.com.tr/gormeprofilim) QR kodunu tarayarak alın. ZEISS VISUCONSULT 100 sonrasında Görme İhtiyacı Analizi ile müşterileriniz için detaylı bir görme yaşam tarzı analizi yapmanızı mümkün kılar. Her iki durumda görme profiliyle birlikte müşterinizin benzersiz görme gereksinimlerine göre 3 özelleştirilmiş ZEISS gözlük camı çözümü önerilir.  

2// Reçete ve Merkezleme Verilerinin Tespiti

2// Reçete ve Merkezleme Verilerinin Tespiti
Müşterinizin reçetesini ve çerçeve merkezleme verilerini girin. Böylece bunları Özet kısmında görebilir ve ayrıca  VISUSTORE'a aktarabilirsiniz.

3// Özet sayfası

3// Özet sayfası
Tüm müşteri danışma verilerinizi ve ürünleri tek bir yerde toplayan ve ayrıca yazdırabileceğiniz veya e-postayla gönderebileceğiniz, anlaması kolay bir müşteri raporu. Gözlük Camı Tanıtımı sırasında seçilen ürünler de Özet kısmında gösterilecektir.

VISUSTORE ile ZEISS Gözlük Camı Tanıtımı ve kolay online sipariş

AR ve VR ile iPad üzerinde ZEISS Gözlük Camı Tanıtımı

AR ve VR ile iPad üzerinde ZEISS Gözlük Camı Tanıtımı
Gözlük camlarının kendilerine has özellikleri ve gerçek faydaları tüketiciler tarafından tam olarak bilinmemektedir. ZEISS VISUCONSULT 100 içindeki Gözlük Camı Tanıtım işlevi gözlük camı tercihini daha anlaşılır bir hale getirmenizi mümkün kılar. Ürün özelliklerini, avantajlarını ve faydalarını anlaşılması kolay bir şekilde görselleştiren, etkileşimli bir gözlük camı danışma aracıdır.
 
Tüketicinin deneyimini isterseniz ZEISS VR ONE Plus yardımı ile kontrol edebilir ve gözlük camı özellikleri ve faydalarını kolayca anlaşılır hale getirmek için müşterinizi bir sanal gerçeklik dünyasına sokabilirsiniz. Gözlük camını açıklamak ve daha üst düzeyde ürün satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

VISUSTORE ile kolay online sipariş

VISUSTORE ile kolay online sipariş
Bir düğmeye tıklayarak tüm müşteri verilerini  VISUSTORE sipariş programına gönderebilirsiniz. Burada müşterilerinizin ZEISS gözlük camlarının kalınlığını ve kesin spesifikasyonlarını hesaplayabilir, en iyi duruma getirebilir ve görebilirsiniz.

Araç Kutusu

Ülkeye özel: Entegre Araç Kutusu ZEISS ürün uygulamaları ve ayrıca videolar ve giriş sayfaları için erişim noktanızdır.

Görme Profilim

Görme Profilim

Görme Profilim müşterinizin yaşam tarzının web tabanlı bir analizidir.

Müşterinizin görme ile ilgili davranışını analiz edip benzersiz bir görme profili oluşturarak optimum ve özel ZEISS gözlük camı çözümünü önermenizi mümkün kılar. Müşterileriniz bunu rahatlıkla evlerinde veya dışarıdayken tamamlayabilirler. Siz de QR kodunu tarayarak bir Görme Profili oluşturabilir veya bilgileri müşterinizle birlikte işyerinizde girebilirsiniz.

Basit. Kolay. Etkili.
 

Görme Profilim kısmının özellikleri ve faydaları:

  • Kullanması ve anlaması kolay.
  • Kısa sürede tamamlanabilir (yaklaşık 5 dakika).
  • Soru kategorileri: İş ve Günlük Yaşam, Dijital Yaşam, Genel Sorular ve Mobilite.
  • Müşteriyi mağazanızla birleştiren bir arama arayüzü.
  • Görme Profilim özelliğini iş yerinizin web sitesiyle entegre etme seçeneği.

Sonuçlar:

  • Kişiye özel görme profili.
  • 3 Uygun gözlük camı önerisi.
  • Daha sonra VISUCONSULT 100 ve 500'de kullanılabilecek şekilde göz bakım uzmanları için bilgi paketi veya QR kodu.
Görme Profilim: tüketici için süreçle ilgili uygulama
iF TASARIM ÖDÜLÜ 2018

iF TASARIM ÖDÜLÜ 2018

Gözlük Camı Tanıtım Modülü kullanıcının ZEISS gözlük camlarının çeşitli işlevleri, özellikleri, renk tonları, renkleri ve kaplamalarını bir tablette görmelerini mümkün kılar. Kullanıcı üç farklı ekran modu arasında seçim yapabilir: görüntü, kamera ve sanal gerçeklik. Ayrıca ürünler ve özellikler bir panoda saklanabilir.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri