i.Scription® Teknolojisi ile ZEISS Precision gözlük camları

Temel olan sonuçtur

i.Profiler®plus hem reçetenizin daha doğru olmasını mümkün kılar hem de daha iyi renkli ve kontrast görme ve ayrıca daha iyi gece görme için i.Scription® teknolojisi ile optimum hale getirilmiş ve kişiye özel bir gözlük camı çözümüne erişim sağlar. i.Scription özellikle zayıf ışıklı durumlar için kişiye özel bir reçeteyi bir diyoptrinin 1/100'üne kadar hesaplayabilecek i.Profiler®plus oküler wavefront aberometre verileriyle subjektif refraksiyon değerlerini kombine eden, yenilikçi ve patent alınmış bir algoritmaya sahiptir.

Özelleştirilmiş i.Scription® gözlük camları ile hastalarınız şunlardan faydalanır:

Gece/ az ışıkta daha iyi görme:

Gece/ az ışıkta daha iyi görme

Gece araba farları gibi bir ışık kaynağına doğrudan bakmak parlama ve hale etkilerine yol açar. i.Scription® teknolojisi görüntü kirliliğini azaltır.

Daha iyi görsel kontrast:

Daha iyi görsel kontrast

Siyah bir zeminde beyaz harflerle olduğu gibi kontrast görme gözler için özellikle zordur. i.Scription® teknolojisi kontrastı arttırır.

Daha iyi renkli görme:

Daha iyi renkli görme

i.Scription® teknolojisi yaşama daha fazla renk katar ve gözlük kullanıcılarının renkleri oldukları gibi görmelerini mümkün kılar: parlak ve daha canlı.

i.Profiler®plus hastanızın görme profilinin hassas otomatik ölçümü yoluyla i.Scription® teknolojisini hayata geçirir.

Wavefront teknolojisini kullanma

Wavefront teknolojisi

Zararsız bir ışın huzmesi

Zararsız bir ışın huzmesi

i.Scription® teknolojisi

i.Profiler®plus sadece 60 saniyede her iki gözün ayrıntılı bir görme profilini oluşturur.

gece görme performansınızın azalmasından sorumlu olabilecek üst derecede aberasyonları 1500'e kadar örnek noktası kullanarak haritalamak için ışığın nasıl geçtiğini ölçmek üzere göze girer. Bu süreç, hastanız i.Profiler®plus tarafından sunulan sıcak hava balonu görüntüsüne odaklanırken sadece birkaç saniyede gerçekleşir.

i.Scription® teknolojili bir ZEISS gözlük camına konacak şekilde bir diyoptrinin 100'de 1'ine kadar kişiye özel reçeteyi hesaplamak için i.Profiler®plus oküler wavefront aberometri verileri ile subjektif refraksiyon değerlerini kombine eden yenilikçi, patenti alınmış bir algoritmaya sahiptir.

i.Scription® teknolojisi neden düşük ışık koşullarında özellikle faydalıdır?

Gündüz: iyi görme
Gündüz: iyi görme
Gece: bulanık görme ve hale etkileri
Gece: bulanık görme ve hale etkileri

Geleneksel kırma kusuru muayenesi iyi aydınlatılmış odalarda yapılır ve gündüz iyi görme sağlayan reçetelerle sonuçlanır. Ancak düşük ışık durumlarında göz bebeği genişlediğinden gözün periferik aberasyonları geleneksel reçetenin artık geçerli olmamasına neden olabilecek refraktif kaymalara yol açabilir. i.Scription® teknolojisi i.Profiler®plus tarafından sunulan periferik aberasyon bilgisini bulunan refraksiyon değerleriyle birleştirebilir ve sonuçta daha iyi gündüz ve gece görme sağlayan optimum hale getirilmiş bir reçeteyle sonuçlanır.

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri