i.Com mobile

İş akışınızı daha etkili hale getirin – diyalog akışınızı gelire dönüştürün

Mobil iletişim modern bir mağazada danışma sürecinin temelidir. ZEISS i.Com mobile, iPad için çok yönlü ve kullanımı kolay bir uygulamadır ve iş akışınızı, bilgi süreçlerinizi ve müşterilerinizle iletişimi tamamen değiştirir. Akıllı veri yönetimi, ölçümleriniz ve danışma işlemi sırasında müşteri gereksinimlerine daha fazla konsantre olmanızı mümkün kılar ve böylece 21. yüzyılın danışma sürecinde bir adım önde kalmanızı sağlar.

Müşterinizle yepyeni bir esneklik ve etkileşim boyutunun keyfini çıkarın. ZEISS cihazlarıyla tüm ölçümleriniz iPad üzerinde gözden geçirilip ZEISS i.Com sunucusunda otomatik olarak saklanabilir ve böylece farklı iPad'lerden tüm verilere merkezi erişim elde edilebilir. ZEISS i.Profilerplus, ZEISS i.Terminal 2 ve yeni Subjektif Refraksiyon Ünitesi: ZEISS VISUPHOR 500 ve ZEISS VISUSCREEN 500 cihazlarını iPad ve WiFi ile rahat bir şekilde uzaktan kontrol edin.

ZEISS i.Com mobile arayüzü özellikle kullanıcı dostudur: ölçümlerin yapılması ve kontrol edilmesi basit ve açık bir şekilde gerçekleşir.

ZEISS i.Com mobile tüm danışma sürecinizi destekler – objektif ve subjektif refraksiyonla muayeneden gözlük camı konsültasyonu ve merkezlemeye kadar. Müşterilerinizi ölçümlerin sonucu üzerine eğitin ve ZEISS gözlük camlarının ve özelliklerinin faydalarını ortaya koyun.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Veri yönetimi, danışma ve demonstrasyon işlevleri ve modüllerinin tam entegre paketi.
  • iPad yoluyla tüm ZEISS ölçüm cihazlarının uzaktan kontrolü.
  • Çoklu kullanıcı kapasitesi için ZEISS i.Com sunucusu üzerinde merkezi veri saklama.
  • ZEISS i.Com mobile ürününden PMS/EMR'ye veri aktarma için arayüz.
i.Com mobile - “Müşteri” Modülü - Tüm müşteri ve konsültasyon verilerinizi yönetin

1 // “Müşteri” Modülü

Tüm müşteri ve danışma verilerinizi yönetin ve kişiye özel konsültasyon klasörleri ve konsültasyon verileri oluşturun. Her satın alınan gözlük camı kategorisindeki klasörler örneğin müşteri başına oluşturulabilir.

ZEISS iCom mobile - “Muayene” Modülü - Tüm muayene verilerini alın, kaydedin ve yönetin

2 // “Muayene” Modülü

Tüm muayene verilerini alın, kaydedin ve yönetin: subjektif ve objektif refraksiyon verilerini yükleyin ve düzenleyin. ZEISS i.Profiler plus, ZEISS VISUSCREEN 500 ve ZEISS VISUPHOR 500 ürünlerini tüm verileri bir düğmeye tıklayarak almak üzere uzaktan kontrol edin. Bir yakın okuma eşeli sağlanmıştır: wavefront, PSF ve ZEISS i.Scription analizinin gözden geçirilmesi.

ZEISS i.Com mobile - “Merkezleme” Modülü - ZEISS i.Terminal 2 ürününü rahat bir şekilde uzaktan kontrol edin

3 // “Merkezleme” Modülü

ZEISS i.Terminal 2 ürününü iPad üzerinden rahat bir şekilde uzaktan kontrol edin veya iPad ile mobil merkezleme için ZEISS i.Terminal mobil uygulamasını kullanın. Tüm merkezleme verilerini yükleyin ve düzenleyin.

ZEISS i.Com mobile - “i.Demo” Modülü

4 // “i.Demo” Modülü

Gözlük camı özelliklerinin demonstrasyonu için i.Demo doğrudan ZEISS i.Com mobile içine yerleştirilmiştir.

ZEISS i.Com mobile - “Özet” Modülü

5 // “Özet” Modülü

Özet modülünde ZEISS VISUSTORE kısmına doğrudan iletilmesi veya düzenlenmesi için yakalanan tüm verileri müşteriye göre ayrılmış olarak bulacaksınız.

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri