DuraVision® Mirror - Ayna

Kaplama ailemiz genişledi! ZEISS DuraVision Mirror Ayna'nın ön yüzey kaplaması sekiz farklı ayna renginde sunulmaktadır.

DuraVision Mirror

Ayna, modanın en son tarzını ifade etmek veya renkli camları daha da kişiye özel hale getirmek için camın ön yüzeyine uygulanabilir. ZEISS DuraVision Aynalarına sahip tüm koyu camlar standart olarak arka tarafı görme kalitesinden ödün vermeyen netlik, sağlamlık ve kolay bakım için antirefle bir kaplamayla gelir.

Tüm malzemeler ve şekiller için mevcuttur. Aynaların gözlük camı renkleriyle uyumluluğunu sağlamak için ZEISS Renk Kataloğunu inceleyiniz.

Süper temiz kaplamayla kolay bakım

Gözlük camının tüm yüzeyi su ile leke tutmaz ve anti statiktir.

DuraVision ailesine ait DuraVision Platinum gibi kaplamalar da renkli camlara uygulanabilir.

YENİ! Her yönden gerçek UV koruması.

Müşterilere gerçek koruma sunmak için ZEISS, gözlük camının iç yüzeyinde ek bir antirefle kaplama geliştirmiş ve böylece göze yansıyan dolaylı ışığı azaltıp önden gelen UV ışınlarını tüm renksiz plastik merceklerde bloke eden ZEISS UVProtect Teknolojisinin sağladığı korumayı tamamlamıştır.

UV radyasyonunun %90'ından fazlası önden gelir. Ancak küçük bir kısım yanlardan ve arkadan dolaylı olarak gelir. Bazı UV ışınları gözlük camının arka yüzeyinden göze yansıtılabileceğinden ZEISS antirefle kaplamaları UV spektrumu aralığında düşük yansıtmaya sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Arka yüzey UV koruma artık tüm yüksek kalitede ZEISS DuraVision kaplamaları ve LotuTec kaplamasına standart bir özellik olarak eklenmiştir.

Anti-reflective coatings with UV protection

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri