ZEISS Spor Gözlük Camları

Spor çerçeveler için bombeli gözlük camları net optik özellikler ve burundan yan kısma doğru gelen toza karşı koruma sağlar.

Dış mekan etkinlikleri için güneş gözlüğü kullanan tüketicilerin %79'u için UV korumasından daha fazlasını sunabiliriz. Eğlenceden performans sporlarına, dış mekandaki zorlu ışık koşulları gözlük camları değişik unsurlardan korurken mükemmel dinamik görme için başı saran güneş gözlüklerinde mükemmel optik maddelerin kullanımını sağlamak anlamına gelmektedir.

Keyif içinde aktif bir görünüm

Bombeli güneş gözlükleri işlevsel ve tarz sahibi olup tüm yönlerden UV ışınlarına ve rüzgar, parlama ve su gibi unsurlara karşı koruma sağlamaktadır. Tarz sahibi olduğunuzu belirten bir dokunuş için dört aktif DuraVision Mirror Aynalı'dan birini ekleyin:

 • DuraVision Mirror Green - Yeşil Ayna
 • DuraVision Mirror Red - Kırmızı Ayna
 • DuraVision Mirror Silver - Gümüş Ayna
 • DuraVision Mirror Ayna - Yoğun Mavi Ayna

DuraVision Sun Güneş'teki camın iç kısmında bulunan antirefle özellikle daha da iyi görme performansı için son dokunuşu sağlamaktadır.

Ekstra özelliğe sahip fonksiyonel koyu camlar
Spor bağımlıları için doğru ekipman bir gerekliliktir. Ve doğru güneş gözlüklerinin seçilmesi çok önemlidir. Rx'e yönelik spesifik işlevsel koyu camlar performansın artırılmasına yardımcı olabilir: Golf için Pro-Golf, su sporları ve diğer birçok yerde eğlenceli vakitler için Skypol.

Ekstrem koşullar için en koyu camlar
Bu dağları gibi aşırı ışık koşulları için, en yüksek korumayı sağlamak amacıyla ışık emilimi %90'ın üzerinde olan gözlük camları sunmaktayız.

DuraVision Mirror Green - Yeşil Ayna
DuraVision Mirror Green - Yeşil Ayna
DuraVision Mirror Red - Kırmızı Ayna
DuraVision Mirror Red - Kırmızı Ayna
DuraVision Mirror Silver - Gümüş Ayna
DuraVision Mirror Silver - Gümüş Ayna
DuraVision Mirror Ayna - Yoğun Mavi Ayna
DuraVision Mirror Ayna - Yoğun Mavi Ayna
Sweet Violet
Sweet Violet: Cycling – enhances image definition and enables the eye to spot potential dangers on the asphalt.
Spicy Red
Spicy Red: Snow applications for low light conditions – cuts some blue light, improves contrast on the slopes.
Sunset Violet
Sunset Violet: Shooting – enables clear vision and dramatic contrast between the greenish background colors and the brown color of the moving target.

Kullanıcının avantajları

 • ZEISS Spor gözlük camları için Cosmetic Edge® Teknolojisiyle kenar kalınlığının azaltılması.
 • DuraVision Mirror Ayna kaplama ile aktif renkleriyle tarz sahibi bir görünüm
 • İşlevsel koyu camlar: özel etkinlikler ve aşırı ışık koşulları için

ZEISS ProGolf

Golfçüler ortak bir özelliğe sahiptir: topa daha kusursuz vurmak, handikaplarını iyileştirmek ve oyundan daha fazla keyif almak isterler. Golf dış mekanda icra edilen bir spor olduğundan golfçüler çoğunlukla güneş ışınlarının yansımasının oyunu kötü etkilediğini düşünürler.
Bu ProGolf güneş gözlüğü camlarının neden her golfçünün standart ekipmanı arasına dahil olması gerektiğinin kesin nedenidir.

Her koşulda optimum görme

ZEISS ProGolf, Tasarım

Geleneksel güneş gözlüğü camlarının aksine ProGolf yalnızca bir kararma etkisi oluşturmaz, fakat aynı zamanda ışık ışınlarını seçici şekilde emerek kontrastı artırır. Bu durum, oyun sırasında ışık ve gölge arasında sürekli geçil olsa bile golfçünün optimum görmenin keyfini çıkaracağı ve golf sahasındaki eğim bozuklukları ile yükseltileri geleneksel güneş gözlüğüne kıyasla daha net biçimde göreceği anlamına gelmektedir.

ProGolf kontrastı artırıcı bir cam filmiyle yüksek kaliteli Süper ET kaplamasının bir kombinasyonudur, bu da bu gözlük camı golfçüler için güneşe karşı ideal korunma aracı haline getirmektedir.

Kullanıcının avantajları

 • Yoğun güneş ışığı ve parlama altında mükemmel kontrast artırma
 • %100 solar UV koruması
 • Işık seviyesinin cam gücünden bağımsız olarak azaltılması
 • Kırılmaya karşı yüksek ölçüde dirençli olan, hafif plastik gözlük camı
 • Yüksek kaliteli AR kaplama sayesinde dikkati dağıtıcı yansımalar olmaz
 • Çizilmeye karşı optimum direnç için sert kaplama
ProGolf
ProGolf
ProGolf grad 75  /  25%
ProGolf grad 75  /  25%

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri