ZEISS Polarize Camları

ZEISS'ın polarizasyon filtresine sahip hassas güneş gözlüğü camları

Islak veya parlak yüzeylerden parlayan güneş ışığının etkisini kim yaşamadı ki? Bu parlama, özellikle sürüş sırasında görmemize olumsuz biçimde etki edebilir. Bunun etkili bir çaresi mevcuttur: Polarizasyon filtresine sahip ZEISS güneş gözlüğü camları parlamayla başarılı bir biçimde başa çıkar.

Polarize ışık yansımaları rahatsız edici parlamalara neden olabilir. Bu yansımalar ZEISS polarize gözlük camları tarafından filtre edilir. Dikey mikro gözenekli yapılar ışığın yatay olarak titreşen, parlamanın büyük kısmından sorumlu olan unsurunu ortadan kaldırır. Başka önemli bir avantajı ise daha keskin odaklı bir görme sağlamasıdır. Konturlar daha ne hale gelir; parlak güneş ışığı altında görme önemli ölçüde daha rahat ve daha az yorucu olarak algılanır. Başka bir deyişle, bu gözlük camları yalnızca gözlerinizi güneşe karşı korumakla kalmaz - aynı zamanda rahatsız edici parlama olmadan daha iyi bir görme sağlar.

Polarize

ZEISS polarize güneş gözlüğü camları standart olan kahverengi, füme ve pioneer (yeşil-füme) renklerinde polarize edilmiştir - 85%.

Brown pol 85%
Color: Brown pol 85%
Color: Grey pol 85%
Color: Grey pol 85%
Color: Pioneer pol 85%
Color: Pioneer pol 85%

SkyPol

Polarize Skylet aşırı ışık koşullarında benzersiz bir görme deneyimi için bir polarizasyon filtresiyle kontrastı artırıcı Skylet® cam filmini birleştirmektedir.

SkyPol keyif
SkyPol keyif
SkyPol road
SkyPol road
SkyPol spor
SkyPol spor

Kullanıcının avantajları

  • Rahatsız edici yansımalara karşı polarizasyon filtresi
  • Parlamaya karşı optimize edilmiş koruma
  • %100 solar UV koruması
  • Hafif ve kullanımı rahat
  • Skylet®renginin avantajlarını sunan çekici renk çeşitleri: Keyif, Road, Spor

 

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri