ZEISS Güneş Gözlüğü Camları ve Filtreli Camları

Ürün Portföyü

Koyu gözlük camları dünyasında ZEISS eksiksiz koyu cam çeşitleri ve yüksek kaliteli ürünlerde kullanılan teknolojilerle tanınmaktadır. ZEISS'ın sunduğu işlevsel renklerin çeşitleri özel dış mekan uygulamalarının tümünü içermekte ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma ile artırılmış görsel kontrast sunmaktadır.

Pişman olmak yerine güvende olun
Yüksek UV ışığı seviyelerine maruz kaldığında gözler konjonktivit veya kar körlüğü gibi bozuklukların önüne geçilmesi için etkin korumaya ihtiyaç duymaktadır. Büyük şehirlerde UV radyasyonu dumanlı hava ve egzoz dumanları aracılığıyla azaltılmasına karşın ışığın parlak, kumlu plajlar veya sudan yansıması sonucunda artmaktadır. İrtifa seviyesi arttığında UV'ye maruz kalma seviyesi de artmaktadır, ve yeni yağmış kar mevcutsa, UV radyasyonunun %80'e kadar olan kısmı yansıtılmaktadır.

Güneş ışınlarına karşı koruyucu tüm ZEISS gözlük camları UV radyasyonuna karşı güvenilir koruma sunmaktadır.

Bir güneş gözlüğü gözü yalnızca UV radyasyonuna karşı korumaz, aynı zamanda parlamaya karşı da korur. Parlama görme netliğimizi azaltır ve gözde tahrişe ve rahatsızlığa bile yol açabilir. ZEISS'ın Skylet® güneş gözlüğü camlarında olduğu gibi ışığın mavi kısmı daha şiddetli emilir, böylece kontrast önemli ölçüde artırılabilir. Bu, çok yüksek kontrasta sahip rahat ve net bir görmeye yol açar.

Kendiliğinden Renklenen Gözlük Camları

Kendiliğinden Renklenen Gözlük Camları

Şeffaflıktan koyuluğa çok hızlı bir biçimde geçin - ZEISS'ın kendiliğinden renklenen gözlük camları otomatik ve mükemmel biçimde ışık koşullarına adapte olur.

ZEISS Güneş Işınlarından Koruyan Camlar

Güneş Işınlarından Koruyan Camlar

...moda aksesuarları olarak kullanılır, renkli gözlük camlarının ana amacı gözleri UV radyasyonu ve parlamadan korumaktır.

ZEISS Polarize Camlar

Polarize Camlar

Polarize Camlar otomobil kullananlar, su sporları tutkunları ve kayak yapanlar için mükemmel bir çözümdür.

ZEISS Spor Gözlük Camları

Spor Gözlük Camları

Spor çerçeveler için başı saran gözlük camları net optik özellikler ve burundan yan kısma doğru gelen toza karşı koruma sağlar.

İlgili Ürünler

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri