ZEISS VisuCard ve cep büyüteçleri

Kolay ve etkili

ZEISS Cep Büyüteçleri

Cep Büyüteçleri

Yüksek hassasiyette iş yapmak veya en ince ayrıntıyı bile görmek zorunda kalmak - işte bu gündelik yaşamda karşılaşabileceğiniz görme görevleri olabilir. Aplanatik-akromatik cep büyüteçleriyle ZEISS size hemen hemen her cebe girebilecek ve modeline göre tüm görme alanında distorsiyon veya kromatik aberasyon olmadan 3x ila 10x büyütme sağlayan optik sistemler sunar.
ZEISS VisuCard

VisuCard

İster gündelik yaşamımızdaki küçük şeyleri görmek için ister bir okuma yardımcısı olarak olsun VisuCard ideal yardımcı üründür.
Küçük boyutları sayesinde dışarıda gezerken kullanım için kusursuzdur. Mikro yapılı bir asferik yüzey olduğu için ancak bir kredi kartı kalınlığındadır.

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri