ZEISS Büyüteçleri

Birçok görme görevi için esneklik

Bazen çıplak göz küçük ayrıntıları görmeye yeterli değildir. Büyüteçler gözün, gözlenecek nesneye daha yakından bakmasını sağlayan konverjan gözlük camlarıdır. İster okuma ister el işleri yapmak için olsun büyüteçler mükemmel destek sağlayabilir.

Ürünler

VisuCard ve cep büyüteçleri
VisuCard ve cep büyüteçleri

VisuCard ve cep büyüteçleri

Küçük olmaları VisuCard ve cep büyüteçlerini hareketteyken kullanım için ideal hale getirir. Yüksek diyoptri güçleri nedeniyle cep büyüteçleri ciddi görme bozukluğu olan ve küçük ayrıntıları tanımak için güçlü yardıma gereksinim duyan kullanıcılar için uygundur.
Daha fazlası
Başa takılan luplar L / LC

Başa takılan luplar L / LC

Başa takılan luplar L ve LC standart reçeteli gözlük camlarına veya doğrudan bir baş bandına monte edildiklerinde kullanıcının elleri ilgili işi yapmak üzere serbest kalır. Bu durum bunları düşük büyütme gerektiren hobiler ve evdeki manuel aktiviteler için özellikle uygun hale getirir.
Daha fazlası

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri