ZEISS Büyüteçleri

Birçok görme görevi için esneklik

Bazen çıplak göz küçük ayrıntıları görmeye yeterli değildir. Büyüteçler gözün, gözlenecek nesneye daha yakından bakmasını sağlayan konverjan gözlük camlarıdır. İster okuma ister el işleri yapmak için olsun büyüteçler mükemmel destek sağlayabilir.

Ürünler

VisuCard ve cep büyüteçleri
VisuCard ve cep büyüteçleri

VisuCard ve cep büyüteçleri

Küçük olmaları VisuCard ve cep büyüteçlerini hareketteyken kullanım için ideal hale getirir. Yüksek diyoptri güçleri nedeniyle cep büyüteçleri ciddi görme bozukluğu olan ve küçük ayrıntıları tanımak için güçlü yardıma gereksinim duyan kullanıcılar için uygundur.
Daha fazlası
Başa takılan luplar L / LC

Başa takılan luplar L / LC

Başa takılan luplar L ve LC standart reçeteli gözlük camlarına veya doğrudan bir baş bandına monte edildiklerinde kullanıcının elleri ilgili işi yapmak üzere serbest kalır. Bu durum bunları düşük büyütme gerektiren hobiler ve evdeki manuel aktiviteler için özellikle uygun hale getirir.
Daha fazlası

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri