ZEISS Telelup Gözlükleri

Profesyonel uygulamalar için büyütme sistemi

ZEISS Telelup Gözlük GTX
Telelup Gözlük GTX

Telelup Gözlük GTX

Telelup Gözlük GTX bazı olağanüstü avantajlara sahiptir:
Göz uzmanınız tarafından hemen hemen normal bir gözlük gibi uygulanırlar. Hem uzağı görememe (miyopi) hem de yakını görememe (hipermetropi) düzeltilebilir. Büyütme aralığındaki nesneler stereoskopik olarak 2x veya 2,5x büyütmeyle görülür.

ZEISS Telelup Gözlük GTX, Saphiro² ile
Telelup Gözlük GTX, Saphiro² ile
Telelup Gözlük G 2 300 ve 500 mm (2x büyütme) ve 350 ile 450 mm (2,5x büyütme) arasında birkaç sabit çalışma mesafesiyle sağlanabilir. Telelup Gözlük GTX, Saphiro² LED aydınlatmayla donatılabilir. Bu durum büyütme ve aydınlatma açısından ideal ve çok kolay bir kombinasyon sağlar.
ZEISS Telelup Gözlük G 2.5 TTL
Telelup Gözlük G 2.5 TTL, spor çerçeve ile

Telelup Gözlük G 2.5 TTL

En ince ayrıntıya kadar hassas bir şekilde çalışma
Geniş bir görme alanı üzerinde olağanüstü görüntü kalitesi ZEISS'tan tüm büyüteçli görme cihazlarının tipik özelliğidir.
Telelup Gözlük G 2.5 TTL, GTX sisteminden %30 büyük olan bir görme açısı sağlar.

Teknik veriler:
  • Büyütme 2,5x
  • Çalışma mesafeleri: 350 / 400 / 450 mm
  • Görüş alanları: 75 / 85 / 95 mm
  • Belirli gerekliliklerle özel olarak eşleştirilmiş
  • Yorulmadan rahat çalışma
  • Bireysel merkezleme verilerine göre üretilmiş
Sağlanma şekli
  • Sistem taşıyıcısı: STMS Titanyum çerçeve (düz şakak kısımları ve baş bandıyla) Spor çerçeve (düz şakak kısımları ve baş bandıyla plastik çerçeve; kavisli gözlük camları bir sıçrama koruyucu sağlar)
  • Bireysel reçete: STMS üzerine reçeteli gözlük camları yerleştirilebilir. Spor çerçeve reçeteli gözlük camları için bir klipsle gelir
Telelup Gözlük G 2.5 TTL, Saphiro² ile
Teleloupe Spectacles G 2.5 TTL with Saphiro²
G 2.5 TTL Telelup Gözlük, Saphiro² LED aydınlatmayla kombine edilebilir. Bu durum büyütme ve aydınlatma açısından ideal bir kombinasyonla sonuçlanır.

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri