ZEISS Başa Takılan Lupları KF ve KS

İşiniz için esneklik

ZEISS Başa takılan Lup KF Titanyum
Başa takılan Lup KF Titanyum

Üstün görüntü kalitesi, büyük görüş alanları, 14 farklı optik sistem, 3,2x - 8x büyütme ve 500 mm - 190 mm çalışma mesafesi: Başa takılan Luplar KF ve KS tıp ve teknolojide birçok uygulama için idealdir. Gerekirse optik sistem görme alanı dışına kaydırılıp sonra standart pozisyonuna geri getirilebilir.

ZEISS Başa Takılan Lup KS
Başa Takılan Lup KS

Başa Takılan Lup KF Titanyum ile telelup sistemi düz şakak kısımlı bir çerçeve ve elastik bir başlık üzerine monte edilir. Gerekirse koruyucu gözlük camları istendiği zaman istenen numarada gözlük camlarıyla değiştirilebilir. Başa Takılan Lup KS ile olağanüstü kullanım rahatlığı birçok ayarlama olasılığı sayesinde her baş şekline optimum şekilde uymak üzere ayarlanabilen özel bir sistem taşıyıcıyla elde edilir.

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri