ZEISS Başa Takılan Lupları KF ve KS

İşiniz için esneklik

ZEISS Başa takılan Lup KF Titanyum
Başa takılan Lup KF Titanyum

Üstün görüntü kalitesi, büyük görüş alanları, 14 farklı optik sistem, 3,2x - 8x büyütme ve 500 mm - 190 mm çalışma mesafesi: Başa takılan Luplar KF ve KS tıp ve teknolojide birçok uygulama için idealdir. Gerekirse optik sistem görme alanı dışına kaydırılıp sonra standart pozisyonuna geri getirilebilir.

ZEISS Başa Takılan Lup KS
Başa Takılan Lup KS

Başa Takılan Lup KF Titanyum ile telelup sistemi düz şakak kısımlı bir çerçeve ve elastik bir başlık üzerine monte edilir. Gerekirse koruyucu gözlük camları istendiği zaman istenen numarada gözlük camlarıyla değiştirilebilir. Başa Takılan Lup KS ile olağanüstü kullanım rahatlığı birçok ayarlama olasılığı sayesinde her baş şekline optimum şekilde uymak üzere ayarlanabilen özel bir sistem taşıyıcıyla elde edilir.

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri