Profesyonel kullanıcılar için ZEISS büyüteçli görme cihazları

En iyi olası görsel sonuç için ergonomiye odaklanma

Örneğin tıpta olduğu gibi çok sayıda aktivite son derece yüksek hassasiyet gerektirir. Sıklıkla başarıyla başarısızlık arasındaki fark bir milimetrenin çok küçük bir kısmı olabilir. Özellikle diş hekimliği ve cerrahide kullanıcılar daha kolay bir şekilde hassas işler yaparken büyüteçli optik sistemlerin faydalarının tadını çıkarır.

Ürünler

Telelup Gözlükler

Telelup Gözlükler

ZEISS telelup gözlükleri maksimum bireysellik ve olağanüstü kullanım rahatlığıyla optimum optik ve teknik özellikleri bir araya getirir. Her kullanıcının kişisel gerekliliklerine hassas olarak uyarlanmışlardır: ametropi bireysel parametreleri büyütme ve çalışma mesafesi her sistemde dikkate alınır.
Daha fazlası
Başa Takılan Luplar KF / KS

Başa takılan luplar

Binoküler Kepler tipi telelup optikleri olan başa takılan luplar özellikle son derece yüksek görüntü kalitesi ve büyütme gerektiren kullanıcılar için uygundur. Bu optik sistemler çok geniş bir büyütme ve çalışma mesafesi seçeneğine sahip olduğundan, her kullanıcı kendi gereksinimlerine en uygun özellikleri seçebilir.
 
Saphiro² LED Aydınlatma
Saphiro² LED Aydınlatma

Saphiro² LED Aydınlatma

Saphiro², ZEISS telelup gözlükleri ve başa takılan teleskopik sistemleriyle birlikte kullanılabilen mobil ve yüksek performanslı bir LED aydınlatma sistemidir. Görme alanı gölgesiz bir şekilde eşit olarak aydınlatılır. Bu özelliği tam detay seçmenin olmazsa olmaz olduğu durumlarda birçok görme işlevinin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.
Daha fazla bilgi edinin

3 basit adımda başarılı uygulama

Hassas görme ve hassas işler beraber gider. İyi görme için bir uzman olarak görme cihazının işlevselliğini kullanıcının kişisel gereklilikleriyle eşleştirirsiniz.

// 1

Görme keskinliğini test edin ve herhangi bir ametropiyi düzeltin

Gereken gözlük camlarını belirleyin
Gereken gözlük camlarını belirleyin

// 2

İşyeri durumunu belirleyin

Çalışma pozisyonu, çalışma mesafesi ve büyütme gereksinimini belirleyin
Çalışma pozisyonu, çalışma mesafesi ve büyütme gereksinimini belirleyin

// 3

Büyüteç cihazını seçin

Büyütme ve görüntüleme özelliklerinin demonstrasyonu
Büyütme ve görüntüleme özelliklerinin demonstrasyonu

İlgili Ürünler

ZEISS dünyanın öncü gözlük camı üreticilerindendir ve maksimum hassasiyet ve rahatlık sağlamaya kendini adamıştır. ZEISS görme bakımından çıtayı yükseltmeye devam eden gözlük camları, aletler ve ölçüm sistemleri ve ayrıca perakende kavramları ve teknoloji hizmetleri hizmetleri tasarlar ve üretir.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri