Teleskopik Gözlükler

Yakın ve uzak odaklama için esneklik

Büyüten optik sistemlerin entegre edildiği teleskopik gözlüklerin kullanılmasıyla kısmen daha iyi görme elde edilebilir. Bunlar aslında uzak görme için "mini dürbünlerdir".

Teleskopik Gözlükleri G 1.8 ve G 2.2
Teleskopik Gözlük G 2.2

Galile Teleskopik Gözlükleri

G 1.8 ve G 2.2

Galile teleskopları Kepler teleskoplarına göre kompakt tasarım, daha az ağırlık ve daha büyük görme alanı avantajlarına sahiptir. Özellikleri temelinde Galile teleskopik gözlük camları, teleskopik gözlük camları alanında ''başlangıç sistemlerini'' temsil eder. G 1.8 ürününde ortalamanın üzerindeki 24°'lik görme alanı kullanıcının çalışma alanında mümkün olan en iyi genel bakışı elde etmesini mümkün kılar. Yakından görme için teleskoplara kolayca ek büyüteçler tutturabilirsiniz.

Teleskopik Gözlük G 2 bioptik
Teleskopik Gözlük G 2 bioptik

Galile tipi teleskop uzaktaki nesnelerin tanınmasını mümkün kılacak 2x büyütme sunar. Teleskopik Gözlük G 2 bioptik az gören hastalar için çevre alana göre oryantasyonun önemli olduğu durumlarda idealdir: sokak levhalarını tanıma, yüzleri erken tanıma veya eğlence faaliyetleri.
Daha fazla bilgi

Teleskopik Gözleri K 4 / K 4 vario / K 4 bino
Teleskopik Gözlük K 4 vario

Kepler Teleskopik Gözleri

K 4 / K 4 vario / K 4 bino

Kepler tipi teleskoplar 4x teleskop büyütmesi sunar. Çok parlak görüntü kalitesi nedeniyle Galile teleskoplarına göre daha yüksek büyütmeleri düzgün bir şekilde elde etmek mümkündür (K 4: yakın için 20x değerine kadar, ek klips gözlük camlarıyla). K 4 vario, objektif merceğini uygun şekilde çevirerek uzaktan yakın görmeye ayarlanabilir.

Teleskopik Gözlük K bino
Teleskopik Gözlük K bino

Telelup Gözlük K bino ürününün sadece yakın görmede okunan metni az gören kişiler için görülebilir hale getirecek kadar büyütme amacıyla binoküler kullanımı amaçlanmıştır.

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri