ZEISS Büyüteçli görme cihazları

Gündelik işler için iyi görme

İyi görme ister işte ister eğleniyor olalım gündelik yaşamımızda temel bir rol oynar. Ancak bazı işler veya görme performansının bozulması normal gözlük camları veya kontak lenslerin ötesinde özel çözümler gerektirir.

ZEISS, tam olarak bu amaç için geniş bir Büyüteçli Görme Cihazları serisi sunar. Genel kullanım için ürünler dışında kapsamlı ürün portföyü görme bozukluğu olan hastalar için özel yapılmış ürünler ve ayrıca doktorlar ve teknisyenler gibi profesyonel kullanıcılar için yüksek ölçüde sorumluluk isteyen işlerinde kendilerini ideal bir şekilde destekleyen ürünler içerir.

ZEISS Büyüteçleri

ZEISS Büyüteçleri

Birçok işte ve hobide hassas görme şarttır. ZEISS büyüteçleri bu alanlarda vazgeçilmez yardımcılar haline gelir. Tüm görme alanında bozulmadan görüntüler sağlarlar.
Daha fazlası
Görme bozukluğu olanlar için ZEISS Az görme cihazları

Görme bozukluğu olanlar için ZEISS Az görme cihazları

Gündelik durumlarda daha fazla bağımsızlık için çeşitli görme durumlarında destek - işte az görenlerin özel görme cihazlarından tam olarak beklediği budur. ZEISS kapsamlı ürün aralığı bireysel kullanıcının gereksinimine göre uyarlanmış birçok farklı uygulama olasılığı sunar.
Daha fazlası
Profesyonel kullanıcılar için ZEISS büyüteçli görme cihazları

Profesyonel kullanıcılar için ZEISS büyüteçli görme cihazları

Hassas görme birçok işte ve meslekte temel bir rol oynar. Profesyonel kullanıcılar bu nedenle görme cihazları için çok özel taleplerde bulunurlar. ZEISS ameliyat gözlükleri serisi profesyonel kullanıcıların özel gereksinimleri için kusursuz bir çözümdür.
Daha fazlası

İlgili Ürünler

Önde gelen uluslararası gözlük camı üreticilerinden biri olan ZEISS, en yüksek hassasiyeti ve optimum görüş konforunu temsil eder. ZEISS, sadece gözlük camları, tıbbi cihazlar ve ölçüm sistemleri geliştirip üretmiyor, aynı zamanda uzman optik mağazaları için konsept ve teknoloji çözümleri sunuyor ve oftalmik optik alanında sürekli yeni standartlar getiriyor.

Başlamak için bizimle irtibat kurun

ZEISS Müşteri Hizmetleri