Gerçek bir ortaklık

ZEISS Vision Care ile

Bazen yaşamdaki kısa ve çabucak geçen anlar en önemli olanlardır. Bunları görünür yapan gözlerimizdir. Anı görmek için. Gerçeği görmek için. Herşeyin güzelliğini ve birçok ayrıntısını görmek için.

Müşterilerimizin en iyi görmeye sahip olmalarını sağlamak için. Yaşamlarındaki her anı net görmelerini sağlayın. Görme gereksinimleri için doğru çözüm ile.

ZEISS Vision Care ile müşterinize en iyi çözümü vermeye odaklanabilirsiniz çünkü size benzersiz bir optik güç, pazar lideri yeniliklerle kapsamlı bir sunum ve global bir ağ sağlayabiliriz.

Benzersiz optik güç ile mükemmeliyeti yaratma.

Araştırma ve inovasyon konusunda 170 yıllık deneyim sırasında çeşitli optik alanlarında kazanılan mükemmel bilgiyle müşterilerinizin etraflarındaki dünyayı görmelerini mümkün kılarız. Hem çok önemli gelişmeler yapmış hem de yaşamları değiştirmiş bir şirket geçmişine sahibiz.

Kalite garantiniz olarak markamız

Benzersiz optik bilgimiz her ZEISS ürün ve hizmetinde saptanabilir. Hepsi tek hedef için: Siz ve müşteriniz için olası en iyi çözümü oluşturma.

Almanya'da üretilen en iyi ürünler

Pazar gerekliliklerini dinler ve en iyi göz ölçümleri ile birlikte, hassas bir refraksiyon ve çerçeveye yerleştirme işlemi için en iyi ve yenilikçi gözlük camı tasarımlarını ve ZEISS Vision Technology Çözümlerini tanımlamak üzere bilgimizi kullanırız. Bunların hepsi en yüksek kalite seviyesinde olur. Tam bir görme performansı için mükemmel bir gözlük camının tek başına yeterli olmadığını biliyoruz. Bireysel kullanıcı için uyarlanmamışsa kusursuz olamaz.

Optiğin geleceği

En son teknolojiler ve çözümlerle potansiyelinizi tam olarak yaşayabilirsiniz.

Ürünler

Ürün yelpazemizi keşfedin – gözlük ve koruyucu güneş gözlüklerinden kaplamalar, optik aletler ve gözlük camı mendillerine.

Global bir alt yapı ve kişisel hizmet ile kişiselleştirilmiş iş desteği

Sizi sürdürülebilir başarı öyküleri oluşturma konusunda destekleriz. ZEISS Deneyimi olağandışı bir satın alma ve marka deneyimi sunan entegre ve özelleştirilebilir bir ticari kavramdır. Şu anda dünya çapında 120'den fazla Vision Center bulunmaktadır.

Cihazlar ve Sistemler

İşiniz için tümüyle yeni bir boyutta hassasiyet