Eğitim

Ticari başarı için temel bir belirleyici

Kendi alanınızda zaten uzman olsanız da hepimizin bilgimizi tazelemek, yeni teknolojiler, ürünler veya endüstri standartlarını öğrenmek ve ayrıca satış ve konsültasyon becerilerimizi geliştirmek ve sürdürmek için devam eden eğitime gereksinimimiz vardır.

Winston Churchill "Potansiyelimizin kilidini açmanın temeli güç veya zeka değil sürekli çabadır" demiştir. Ticari ortağınız olarak potansiyelinizin kilidini açma ve sizi daha da başarılı yapma konusunda devam eden çabalarınıza yardımcı oluruz. ZEISS Academy sayesinde ilgili mesleki eğitimi ve optik konularda bilimsel bilgiler sunarak belirli gereksinimlerinizi karşılamak üzere geniş bir eğitim serisi sağlıyoruz.

ZEISS Academy Vision Care

Mesleki eğitimle eş anlamlı

Optik fenomenler veya optik bilimi hakkında genel bilgi mi arıyorsunuz? Ayrıntılı ürün bilgisiyle mi ilgileniyorsunuz? Ölçüm cihazlarının nasıl kullanılacağı konusunda talimat almak mı istiyorsunuz? Biraz satış önerileri mi istersiniz? Mesleki eğitim açısından ne arıyor olursanız olun size çekici bir eğitim teklifi yapmak istiyoruz.

ZEISS Academy Vision Care
ZEISS Academy Vision Care

Ticari ortak olarak hedefimiz sizi ürünlerinizi başarıyla tanıtmak, önermek ve satmak ve böylece müşterilerinizi tatmin etmek için gerekli tüm bilgi ve becerilerle donatmaktır. Ticari başarınız bizim nihai hedefimizdir ve bunu elde etmek açısından sizi tüm gerekli eğitimle desteklemek isteriz.

Optik endüstrideki geniş deneyimimizi bilimsel uzmanlara danışarak kullanma yoluyla ve dünya çapında günlük işler sırasında göz uzmanlarının deneyimi ve gereksinimlerini dikkate alarak sizin için kapsamlı bir mesleki eğitim paketi oluşturduk.

Yerimizde seminerler

Yerimizde seminerler

Seçili güncel ve son derece ilgili konularda vasıflı eğitmenlerimizin sağladığı yerimizde eğitimden faydalanın. Mesleki eğitim bölümlerini pratik seanslarla yeterince malzeme pratiği yapmak üzere birleştirmek sizi gündelik çalışmanıza hemen yeni uygulamalar ve beceriler katmanızı mümkün kılacaktır. Peki halen sorularınız varsa? Eğitmenlerimiz seminer sırasında herhangi bir sorunuzu yanıtlamaktan mutlu olacaktır.

Kişisel seminerinizi seminer kataloğumuzdan rezerve edin.

Dijital webinarlar

Dijital webinarlar

Yerimizde bir seminere gelme ve katılmaya vaktiniz yok mu? Dijital webinar sunumlarımız yüksek kalitede eğitimle hemen işyerinizden katılmanın rahatlığını birleştirir. Sunucuyla etkileşimler ve soru sorma bölümü aradığınız tüm yanıtları bulabileceğiniz bir açık öğretim ortamı oluşturur.

Buradaki ZEISS webinar listemizden seçim yaparak özellikle ilgilendiğiniz konuları seçersiniz.

Çevrim içi eğitim

Çevrim içi eğitim

Parmak uçlarınızda eğitim, her yerde, her zaman – ZEISS Academy Vision Care çevrim içi eğitim programı size işte bunu sunuyor. Geniş bir mesleki konu aralığından seçim yapın, size en iyi uyanlara katılın, eğlenceli ve son derece etkileşimli eğitimleri keşfedin ve en sonunda başarılı katılımınızı doğrulayan resmi bir sertifika alın.

İlginizi çekti mi? ZEISS müşteri numaranızı kullanarak kaydolun.