ZEISS markası

Bunları biliyor muydunuz?

ZEISS optik Pluto’nun keşfine aracı olmuştur. Göz kırpma karşılaştırıcısı bunda temel teşkil etmiştir. ... ZEISS optik insan gözünü bir dioptirinin yüzde biri doğruluğunda ölçebilir. Bu işbaşındaki bir i.Scription®’dır!... volkanlar cam püskürtebilir. 2011’de bir ZEISS elektron mikroskobu kül parçacıkları içinde miniskül volkanik cam parçacıkları ortaya çıkardı... ZEISS, patent ofisinin sürekli müşterisidir. Patent ofisine her yıl 400 buluş tescil ettiriyoruz...Tüm dünyada her saniyede iki insan ZEISS gözlük camlarına güvenmeye karar veriyor. … ZEISS optik, otomobilinizin üretilmesine yardım etmiştir. Ölçüm ve çözümleme için dünya çapındaki otomobil üreticileri teknolojilerimizi kullanıyor. ... ZEISS dünyanın ilk planetaryumunu 1923’te Almanya'daki bir ZEISS fabrikasının çatısında açmıştır. Bu, 1923’de, Almanya’daki bir ZEISS fabrikasının çatısındaydı. Bugün yılda 80 milyondan fazla insan, dünyanın bir yerinde, ZEISS optikli bir planetaryumunu ziyaret ediyor.

ZEISS Tarafından Üretilmiştir

Siz ve müşterileriniz ZEISS optiğin farklı alanlarında 160 yıllık deneyime ve lider olan yeniliğe güvenirsiniz. Astronotlar, Google Earth, Nobel Ödülü kazananlar ve Hollywood yönetmenleri ZEISS optiğe bu yüzden güvenir. Nitekim 1912’den beri ürettiğimiz gözlük camının her çiftinde bu uzmanlık var olmuştur. Bu, bir kuantum sıçramasının olduğu yıldı. İlk kez tüm optik deneyimimizi oftalmik gözlük camlarına getirdik. O zamandan beri kendimizi daha iyi görmeye adadık.

ZEISS, lazer ile işlenmiş bir “Z” ile her bitmiş gözlük camında cam duyarlılığındaki en son noktayı garanti eder ve elbette bu işleme, müşterinizin görmesine hiçbir şekilde zarar vermez.