ZEISS Kalitesi

ZEISS kalitesini çok özel yapan kriterler

 

ZEISS kalitesini çok özel yapan kriterler

Carl Zeiss Vision’da kalite yönetimi bize numaralı gözlük camlarının mükemmel üretiminden daha fazlasını ifade eder. ZEISS ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi yalnızca kalite yönetimi sistemiyle garanti edilmez. Çalışanlarımızın her biri, her gün en yüksek ZEISS kalitesini sağlamakla görevlidir.

Carl Zeiss Vision tüketicilerin yüksek taleplerinin üstündeki ürün ve hizmetleri yalnızca bu yolla sağlar. Günden güne tutulan ve sürekli geliştirme süreçleriyle garanti altına alınan bir sözdür.

ZEISS garanti belgesi müşterilerinize oldukça kaliteli bir ürün almış olduklarını doğrular.

Bu, örneğin, ZEISS kalitesinin belirgin özellikleri olan 7 kriteri içerir:

 

  1. Carl Zeiss Vision’ın tüm ana üretim yerleri ISO 9001:2008 onaylıdır. Ayrıca ZEISS her bir gözlük camı paketindeki CE etiketiyle Avrupa standartlarını karşılar.
  2. ZEISS’in şirketiçi testleri belirlenen standart koşullarının üstündedir.
  3. ZEISS oldukça yüksek ve sıra dışı numaralarda da gözlük camı üretebilir. Üstelik çok farklı kaplamalar da bu numaralar için kullanıma hazırdır.
  4. Müşterileriniz, ZEISS gözlüklerinin uzun dönemde kullanılabilir olmaya devam edeceğinden ve gelecekte gözleri için zaman içinde kendini kanıtlamış üstün kaliteli gözlük camları da alabileceğinden emin olabilir.
  5. ZEISS, ZEISS gözlük camlarının seçilmiş gözlükçüler tarafından özel olarak takıldığını garanti eder.
  6. ZEISS kalite sözü yalnızca gözlük camları için geçerli değildir. ZEISS kaliteyi tek elden sağlamak için gözlük camlarının yanı sıra ZEISS konsültasyon ürünleri ve hizmetleri de sunar.
  7. ZEISS, gözlük camlarımızın optik kalitesinin optikte bir lideri olarak 100 yıllık deneyimimize dayandığını garanti eder. Her bir gözlük camındaki "Z" işaretiyle üstün ZEISS optiğinin kanıtı olarak garanti edilir.