ZEISS Güneş Işınlarından Koruyan Camlar

ZEISS Güneş Işınlarından Koruyan Camlar

Pişman olmadan güneşin keyfini çıkarın

Koyu gözlük camları dünyasında ZEISS eksiksiz koyu cam çeşitleri ve yüksek kaliteli ürünlerde kullanılan teknolojilerle tanınmaktadır.
ZEISS'ın sunduğu işlevsel renklerin çeşitleri özel dış mekan uygulamalarının tümünü içermekte ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma ile artırılmış görsel kontrast sunmaktadır.
 

Pişman olmak yerine güvende olun
Yüksek UV ışığı seviyelerine maruz kaldığında gözler konjonktivit veya kar körlüğü gibi bozuklukların önüne geçilmesi için etkin korumaya ihtiyaç duymaktadır. Büyük şehirlerde UV radyasyonu dumanlı hava ve egzoz dumanları aracılığıyla azaltılmasına karşın ışığın parlak, kumlu plajlar veya sudan yansıması sonucunda artmaktadır. İrtifa seviyesi arttığında UV'ye maruz kalma seviyesi de artmaktadır, ve yeni yağmış kar mevcutsa, UV radyasyonunun %80'e kadar olan kısmı yansıtılmaktadır.
Güneş ışınlarına karşı koruyucu tüm ZEISS gözlük camları UV radyasyonuna karşı güvenilir koruma sunmaktadır.
Bir güneş gözlüğü gözü yalnızca UV radyasyonuna karşı korumaz, aynı zamanda parlamaya karşı da korur. Parlama görme netliğimizi azaltır ve gözde tahrişe ve rahatsızlığa bile yol açabilir. ZEISS'ın Skylet® güneş gözlüğü camlarında olduğu gibi ışığın mavi kısmı daha şiddetli emilir, böylece kontrast önemli ölçüde artırılabilir. Bu, çok yüksek kontrasta sahip rahat ve net bir görmeye yol açar.

Ürünler

Gözlük Camı Renkleri

ZEISS'ın organik cam portföyündeki düz, degrade ve çift renkli gözlük camları, gözlük kullananlara seçebilecekleri geniş bir renk çeşitliliği sunar. Eninde sonunda, iyi görmek ve iyi gözükmek gözlük kullanan her kişinin isteğidir.

Daha fazla bilgi edinin

Spor Gözlük Camları

Spor çerçeveler için başı saran gözlük camları net optik özellikler ve burundan yan kısma doğru gelen toza karşı koruma sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Umbra Kaplama

Umbra, gözlük camlarının bir tarafına bir vakumda kaplama süreciyle uygulanan, %25, 75 ve 85 ışık emilim seviyelerine sahip, yüksek kaliteli, ışığı emen bir kaplamadır.

Daha fazla bilgi edinin

Skylet®

Skylet® güneş ışınlarına karşı koruyan camları UV ışığı ve parlamasına karşı daha fazla korumaya ihtiyaç duyulan durumlar için tasarlanmış olup, bu ürün aynı zamanda kontrast açısından da özel beklentileri karşılamaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

Özel Filtreli Gözlük Camları

Skylet® ve Polarize Skylet® ürünlerinin renkleri belirginleştirici özellikleri yalnızca parlamayı azaltıp güvenliği artırmaz, aynı zamanda renkleri mükemmel şekilde yorumlar.

Daha fazlası

ProGolf

Golf dış mekanda icra edilen bir spor olduğundan golfçüler çoğunlukla güneş ışınlarının yansımasının oyunu kötü etkilediğini düşünürler. Bu ProGolf güneş gözlüğü camlarının neden her golfçünün standart ekipmanı arasına dahil olması gerektiğinin kesin nedenidir.

Daha fazlası